Championship: Nottingham Forest vs. Derby County


      Ostatni mecz 8ej kolejki w nPower Championship zapowiada się dość ciekawie. Nottingham Forest podejmie na własnym boisku zawodników z Derby County. Mecz jest o tyle ciekawy, że gospodarze, którzy mieli liczyć się ponownie w walce o awans grają słabo. Dzisiaj muszą wygrać jeśli chcą mieć nadzieję by wrócić do piłkarskiej elity na Wyspach.

     Nottingham Forest zaczął sezon słabo. Po 7u spotkaniach zajmują dopiero 15te miejsce i muszą zacząć wygrywać by wrócić do czołówki i ponownie nawiązać walkę. Najciekawsze jest to, że gospodarze przegrali tylko jeden mecz, przeciwko Leeds. Wcześniej zdołali wygrać z Charltonem i Bristolem, a tak to same remisy. Ekipa Nottingham ma jednak szczęście, ponieważ w większości spotkań wyrównywali w końcówkach spotkań. Muszą jednak wygrywać i zacząć walczyć, ponieważ mają niezłą kadrę, a ostatnio warto wyróżnić Blackstocka, który strzelał gole w dwóch ostatnich pojedynkach. Najważniejszą jednak wiadomością dla gospodarzy jest to, że Jermaine Jenas dzisiaj może wystąpić - to kluczowa informacja. Natomiast z braków kadrowych nie wystąpi ponownie zawieszony, Guedioura (6/1 pomocnik), ale jeśli zagra ww. Jenas powinno być wszystko na swoim miejscu.

     Derby County tego sezonu również nie może zaliczyć do udanych. W tej chwili zajmują zaledwie 20te miejsce i także muszą szukać punktów wszędzie gdzie tylko mogą. Forma jest przeplatana niezłymi występami ze słabszymi. Ostatnio przegrali mecz u siebie 1:2 z Burnley na własne życzenie. Warto wspomnieć jednak o Wardzie, który jest najlepszym strzelcem dzisiejszych gości. Poza tym trener Derby niema żadnych nowych zmartwień przed pojedynkiem z Nottingham, co jest bardzo dobrą nowiną. W ostatnim sezonie o dziwo Derby pokonało dwukrotnie ekipę Majewskiego. W Nottingham padł wynik 2:1, a jedną z bramek strzelił Ward. Dzisiaj jednak będzie bardzo trudno, ponieważ motywacja jest po stronie gospodarzy, muszą wygrywać takie mecze.

      Majewski i spółka grają słabo, ale dzisiaj powinno dojść do przełamania. Kursy jednak są na tyle fajne, że można się zabezpieczyć graniem na zakład bez remisu w stronę gospodarzy. Ponadto powinni też znaleźć nowego lidera w postaci Jenasa, który tym razem powinien pojawić się w pierwszym składzie.

Zarejestruj się w Unibet i zobacz jak możesz zdobyć bonus 400pln!

Typ: Nottingham Forest (DNB), 1.40 Unibet