Co z Ibrą w PSG?


Wielki transferowy szał trwa. Mnóstwo roszad za nami, a i wciąż szykuje się mnóstwo innych. Jednym z bohaterów będzie zapewne Zlatan Ibrahimović, który w ostatnim czasie zaczął się wahać, czy pozostać w zespole mistrzów Francji. Ewentualny transfer Szweda będzie na pewno wielkim hitem, gdzie by nie trafił.

Aktualny zawodnik Paris St. Germain był trafionym transferem w zeszłym roku. Szwed spisał się genialnie. Był on jednym z głównych aktorów, którzy poprowadzili zespół do upragnionego tytułu mistrzowskiego. Ponadto został królem strzelców z trzydziestoma trafieniami. Spisywał się znakomicie i nikt nie przypuszczł, że może on odejść. W stolicy Francji jest uwielbiany i uznawany za bohatera. Występy w Lidze Mistrzów, szansa na kolejny tytuł nie przekonują jednak Szweda by pozostać na kolejny rok.

Całe zamieszanie jednak zostało spowodowane nowym nabytkiem do drużyny mistrzów Francji. Do PSG trafił bowiem Edinson Cavani. Urugwajczyk również spisał się fenomenalnie u swojego byłego pracodawcy - SSC Napoli. Ten transfer miał znaczyć, iż PSG będzie miało niebywale silny napad w nadchodzącym sezonie. Niestety cała sytuacja nie spodobała się Ibrahimoviciowi. Postanowił zatem szukać nowego klubu, co z resztą potwierdza jego menadżer. Niemniej wcale to nie jest przesądzone. Władze mistrzów, wciąż mogą go skusić podwyżką.

Tej okazji na pewno nie zamierzają jednak odpuścić inne kluby. Według mediów, najbardziej zainteresowanym klubem jest Real Madryt, który aktualnie jest w przebudowie. Ponadto trenerem jest były szkoleniowiec PSG, Carlo Ancelotti. Obaj na pewno, ponownie stworzyliby świetny duet. Wiele się też jednak mówi, iż mógłby trafić do... Napoli. Włosi się bardzo solidnie wzmacniają i Szwed, który już grał na półwyspie Apenińskim na pewno wkomponowałby się do drużyny.

Na razie są to jednak czyste spekulacje. Naszym zdaniem najbliżej mu do ekipy Królewskich. Jest tam jego były trener, a i gra w tak prestiżowym klubie jeszcze podsyca ambicje Ibry. Napoli mimo wszystko może nie wyłożyć odpowiedniej sumy za Szweda, mimo, że wzbogacili się za Cavaniego. Pieniądze jednak już są wydawane na innych piłkarzy. Stad też sądzimy, iż jeśli opuści klub to przejdzie jedynie do Madrytu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Real, 2.20 Unibet