Cristiano Ronaldo pozostanie w Realu?


Szykuje się nam najciekawsze okienko transferowe ostatnich lat. Wiele potęg, tych starych, jak i tych nowych szuka wzmocnień. Wielu zawodników zmieni barwy klubowe. Mówi się o Lewandowskim, o Falcao, ale i w kręgu zainteresowań jest też Cristiano Ronaldo. Czy Portugalczyk opuści drużynę Królewskich?

W zespole Królewskich szykuje się sporo zmian. Na pewno dojdzie do zmiany trenera. W takim wypadku i roszady kadrowe muszą nastąpić. Media spekulują również o odejściu Cristiano Ronaldo. Zespół potrzebuje świeżości, ponieważ brak trofeum w aktualnym sezonie na pewno jest zaskoczeniem. Stąd też możemy być świadkami rewolucji w tej utytułowanej drużynie.

Najlepszy strzelec Realu robił trochę szumu wokół siebie w ostatnim sezonie. Pisano, iż nie jest zadowolony. Proponowano mu podwyżkę, a Ronaldo skomentował całą sytuację, iż nie chodzi o pieniądze. Zawodnik jakby nie spełniał się w zespole Królewskich. Brakuje sukcesów i wciąż jest w tle Messiego mimo, iż wydaje się, że wcale nie odstaje od Argentyńczyka. Niemniej tak można wyczytać na kilku portalach, jak i artykułach na ten temat.

Ronaldo podczas wizyty w Manchesterze - 1/8 Ligi Mistrzów - zachował się niebywale. Określił to miejsce domem. Był wzruszony postawą kibiców, a także nie celebrował zdobytej bramki, która pogrążyła Czerwone Diabły. Wielu zatem spekuluje to, że miałby właśnie wrócić do domu. Sami kibice United rozpoczęli akcje zbierania odpowiednich funduszy by portugalski snajper trafił do ich klubu. To dość niecodzienny ruch.

Jak widać mnóstwo dzieje się wokół Ronaldo. Naszym zdaniem bardzo możliwe jest to, że Portugalczyk opuści zespół. Wśród faworytów do ewentualnego transferu jest wcześniej wymieniony Manchester United, a także PSG oraz Chelsea. Niemniej nie wydaje się by miał trafić do The Blues. Jeśli Anglia to tylko Diabły. Stąd też jeśli CR7 opuści klub to naszym zdaniem trafi albo do mistrzów Francji albo mistrzów Anglii. Żadna inna strona nie powinna mieć większego znaczenia w walce o niego. Typujemy zatem United oraz PSG.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typy: Ronaldo trafi do United, 4.00 lub PSG, 5.00 Unibet - kurs na pozostanie Portugalczyka w Realu to 1.20