Dywizja 1: Longford vs. Waterford


Na zapleczu Premier Division w Irlandii, mianowicie w Division 1 dojdzie dzisiaj do hitowego meczu. Spotkają się bowiem dwa zespoły, które biją się o awans do elity. Longford podejmie na własnej murawie Waterford. Spodziewamy się arcyciekawej rywalizacji o trzy punkty. Szczególnie zależy na tym gościom, którzy muszą gonić czołówkę. Na pewno ich na to stać.

Longford to ekipa, która znacznie się wyróżniała przez znaczną część sezonu. Są bowiem liderami w lidze. Mają na koncie 30 oczek i jeden punkt przewagi nad drugim Athlone. Gospodarze przez znaczną część sezonu grali znakomicie i to stąd ta pozycja. W ostatnim czasie jednak nieco się zachłysnęli świetną formą. Przegrali na wyjeździe z vice liderem tabeli, a w ostatniej rundzie dość nieoczekiwanie zremisowali przeciwko ostatniemu Salthillowi - również na wyjeździe. Ten ostatni mecz szczególnie odzwierciedla ostatnią słabszą dyspozycję, gdyż pozostałe zespoły z czołówki znacznie lepiej spisywali się przeciwko outsiderowi.

Gospodarze mają jednak lekki problem kadrowy. Związany on jest z formacją defensywną i stąd też te wpadki w ostatnim czasie. W meczu z Salthillem czerwień zobaczył Tracey (5/0) i dzisiaj na pewno nie zagra. Ponadto nie znany jest jeszcze los McCarthy'ego (14/1). Brak tego drugiego jeszcze bardziej skomplikuje sytuację Longfordu.

Waterford to drużyna, która także gra nieźle. Niemniej zaliczyli podczas pierwszej fazy sezonu więcej wpadek. Stąd też zajmują trzecie miejsce w tabeli i mają sześć punktów straty do Longfordu. Ostatnio jednak idzie im znacznie solidniej. Wygrali trzy mecze z rzędu w lidze, w tym i z Salthillem. Ponadto łatwo uporali się z Cobhem i Finn Harps. Goście dzisiaj bez żadnych poważniejszych absencji. Wręcz przeciwnie, do zespołu z zawieszenia wraca Walshe. W zespole świetnie spisuje się Ryan, który w ostatnim czasie trafił aż czterokrotnie do siatki rywali. Dzisiaj ponownie będzie solidnym punktem w ekipie Waterfordu.

Obie drużyny rozegrały między sobą już dwa mecze w tym sezonie. Jak na razie w Waterfordzie padł remis 1:1, a na terenie Longfordu to gospodarze wygrali 2:1. Dzisiaj spodziewamy się jednak meczu w stronę gości. Są lepiej przygotowani i w lepszej kondycji. Powinni zatem wywalczyć punkty tutaj. Podwójna szansa w stronę gości to nasz typ na ten pojedynek.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Waterford lub remis, 1.60 Unibet