Ekstraklasa: Cracovia Kraków vs. Śląsk Wrocław


Arcyciekawy mecz w ramach Ekstraklasy. Mimo, iż mierzyć się będą zespoły z niższej półki, to spotkanie zapowiada się bardzo emocjonująco. W roli gospodarzy zagrają zawodnicy Cracovii Kraków. Ich rywalami będą będący w kryzysie, kopacze Śląska Wrocław. Czy zespół z Dolnego Śląska odmieni swój los?

Cracovia Kraków (@ 2.80) zajmuje obecnie dziesiąte miejsce w tabeli i ma niewielką stratę do czołowej ósemki, bo zaledwie jeden punkt. Craxa jednak nie weszła w dobrym stylu do gry po przerwie zimowej. Przegrali bowiem oba mecze i to w słabym stylu. Ntibazonkiza to jedyna postać, która gra regularnie i dzisiaj to on będzie nękał defensywę Wrocławian.

Śląsk Wrocław (@ 2.50) jest w głębokim kryzysie. Plasują się dopiero na trzynastym miejscu i będzie im ciężko wejść do grupy mistrzowskiej. Dzisiaj ostatnia szansa by włączyć się do walki właśnie o TOP 8. Forma jest jednak beznadziejna. Ostatnio ulegli w fatalnym stylu przeciwko Ruchowi Chorzów 2:3. Dopiero w końcówce zaczęli gonić. Dzisiaj nie może się to powtórzyć.

Kryzys dyspozycji gości już jednak mocno wpłynął na zarząd. Podjęto zatem decyzję o zmianie trenera. Stanislav Levy opuścił klub, a w jego miejsce przyszedł Pawłowski. Nowy szkoleniowiec Wrocławian wprowadza już zmiany. Opaskę trenera otrzymał Paixao. On ma być tym motywatorem zespołu. W zespole gości nie zagrają dzisiaj Mila oraz Kaźmierczak. Niemniej obaj panowie nie zachwycają formą w obecnym sezonie.

Pierwszy mecz obu zespołów w tym sezonie zakończył się wynikiem 0:3 dla Cracovii! Był to niebywały mecz dla Craxy, która nie miała żadnego kłopotu z triumfem. Dzisiaj mimo wszystko to goście powinni się przebudzić. Typujemy podwójną szansę w stronę Śląska.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Śląsk lub remis @ 1.42 Unibet