Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok vs. Podbeskidzie


Rozpoczynamy 23. kolejkę Ekstraklasy. Dość ciekawa konfrontacja na początek przed nami. Jagiellonia Białystok podejmie na własnej murawie Podbeskidzie Bielsko-Białą. Gospodarze są faworytami, aczkolwiek nie można lekceważyć walecznego Podbeskidzia. Zapowiada się ciekawe widowisko.

Jagiellonia Białystok (@ 1.75) zajmuje obecnie dziewiątą lokatę w lidze. Mają jednak sporą szansę na czołową ósemkę na finisz sezonu. W 2014 rok gospodarze nie weszli dobrze. Przegrali z Ruchem Chorzów 0:1, aczkolwiek mecz w wykonaniu Jagi nie był zły. Mają potencjał i zespół prowadzony przez Stokowca powinien być dzisiaj niezwykle groźny i na pewno skuteczniejszy niż w ubiegłym tygodniu.

Podbeskidzie Bielsko-Biała (@ 4.90) rozpoczęła rozgrywki zupełnie przeciwnie niż ich dzisiejszy przeciwnik. Otóż wygrali z Widzewem Łódź 1:0. Bramkę na wagę trzech oczek zdobył Kołodziej z rzutu karnego. Niemniej łódzki klub mocno odstaje w tym sezonie od wielu klubów i jest pierwszym kandydatem do spadku. Zatem prawdziwy test przed gośćmi będzie dzisiaj.

Mankamentem walczaków z Podbeskidzia będą braki w defensywie. Mianowicie zabraknie dwóch obrońców. A będą nimi: Górkiewicz (16/0), a także Konieczny (17/0). Taka sytuacja na pewno mocno komplikuje sytuację w szeregach przyjezdnych. Być może będzie to główny powód ewentualnej porażki zespołu z Bielska-Białej.

Pierwsza część sezonu przyniosła sukces Jagiellonii Białystok. Dzisiaj również będą faworytami. Jeśli zaprezentują się podobnie jak w meczu z Ruchem powinni wygrać. My sądzimy, iż ich nawet stać na pewny triumf, czyli pokrycie handicapu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Jaga (-1 EH) @ 3.15 Unibet