Ekstraklasa: Korona Kielce vs. Wisła Kraków


Do dość ciekawej konfrontacji dojdzie w ostatnim meczu, drugiej kolejki Ekstraklasy. W roli gospodarza zobaczymy Koronę Kielce. Podejmą natomiast Wisłę Kraków. Oba zespoły bez werwy rozpoczęły sezon po dość nudnych spotkaniach. Czy i dzisiaj możemy spodziewać się mało emocjonującego pojedynku?

Korona Kielce w swoim pierwszym meczu nie zachwyciła. Zremisowali bowiem 0:0 ze Śląskiem Wrocław na własnej murawie. Niemniej to gospodarze grali lepiej i powinni strzelić bramkę. Tak się nie stało, a mecz można nazwać dość nudnym. Korona w zeszłym sezonie spisywała się znakomicie na własnej murawie. I w tym chcą powtórzyć ten bardzo solidny wynik. Mankamentem jest jednak to, że wciąż brakuje Korzyma. Niemniej ostoja zespołu dochodzi już do siebie, ćwiczy i w ciągu kilku tygodni wróci do składu. Niemniej gospodarze muszą sobie i bez niego radzić, szczególnie ze słabszymi zespołami.

Wisła Kraków również nie zaczęła mocno nowego sezonu. Być może i bezbramkowy remis z jedną z rewelacji zeszłego sezonu, Górnikiem Zabrze jest satysfakcjonujący to mimo wszystko Biała Gwiazda nic nie pokazała. Mecz również ciężko się oglądało i jak na razie nie ma co powiedzieć na plus w zespole dzisiejszych gości. Celem jest spokojne utrzymanie i górna część tabeli. Z taką grą jednak będzie oto niezwykle ciężko. Dzisiaj drugi sprawdzian, który już da nam szerszy obraz dyspozycji Wisły.

W drużynie gości jest co prawda Franciszek Smuda, który potrafił robić cuda z tą drużyną. Rozpoczął budowanie po swojemu i na razie efektów brak. Na pewno potrzeba czasu. Wszyscy liczą, że Brożek już niebawem wróci do zespołu i pomoże Białej Gwieździe do powrotu na szczyt. Dzisiaj jednak oczy fanów będą skierowane na Boguskiego, który to ma być dzisiaj odpowiedzialny za strzelanie goli.

Na terenie Kielc, Wisła nie przegrała meczu od lat. Ostatnie trzy, kończyły się remisami. Dzisiaj na pewno jednak, ponownie będziemy świadkami walki - tak zawsze jest na meczach obu ekip, gdy grają między sobą. Spodziewamy się nieco innego scenariusza, niż w spotkaniach pierwszej kolejki. Typujemy zatem powyżej 2.5 gola w tej konfrontacji.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 2.25 Unibet

Zapraszamy do Ligi Typerów!