Ekstraklasa: Lech Poznań vs. Pogoń Szczecin


Kolejne spotkania Ekstraklasy przed nami. Już dzisiaj bardzo ważny mecz rozegra Lech Poznań. Rywalem będzie rewelacyjnie grająca Pogoń Szczecin. Mecz zapowiada się dość ciekawie, szczególnie, że gospodarze mają lekki kryzys. Pogoń być może to wykorzysta i zdobędzie kolejne, cenne punkty.

Lech Poznań zajmuje zaledwie ósme miejsce w tabeli i tracą sześć oczek do Legii. Ciężko będzie im się włączyć do walki o tytuł. Poznaniacy w ostatnim czasie notorycznie tracą punkty. Ulegli Wiśle Kraków (0:2) oraz Śląskowi Wrocław (0:2) w ostatniej kolejce. Niemniej z drużyną z Dolnego Śląska zagrali całkiem niezłe zawody. W międzyczasie wygrali z Zawiszą Bydgoszcz na własnej murawie, ale beniaminek był blisko sensacji i wywalczenia choćby remisu.

Kryzys w Lechu trwa. Pozycja trenera Rumaka jest niestabilna. Ponadto kadrowo, vice mistrzowie Polski wyglądają bardzo słabo. Ostatnio kontuzji nabawił się Ubiparip, a i dzisiaj nie zagrają też: MurawskiKamińskiCeesayBurićInjac oraz najprawdopodobniej Pawłowski. Są to zatem niebywale poważne osłabienia i może to mieć ogromny wpływ na dzisiejszy mecz.

Pogoń Szczecin to jedna z rewelacji początku sezonu. Plasują się oczko wyżej niż ich dzisiejsi rywale. Mają aż 10 punktów na koncie, a ich forma w ostatnim czasie jest wysoka. Wygrali wyjazd z Jagiellonią (3:2) oraz zremisowali z Wisłą (0:0) oraz Lechią (1:1) w ostatniej kolejce. Dariusz Wdowczyk stworzył bardzo przyzwoity kolektyw i to może przynieść sukces Pogoni. W dodatku dzisiaj goście zagrają niemal pełnym składem. Patrząc też na ich determinację w poprzednich meczach - na pewno będą niebywale skoncentrowani.

W poprzednim sezonie Lech jeden mecz wygrał - w Szczecinie. Natomiast w Poznaniu padł bramkowy remis (1:1). Zatem stać Pogoń na zdobycie punktu na ciężkim terenie. W tym sezonie przychodzi im to znacznie łatwiej. Liczymy zatem na małą niespodziankę i typujemy podwójną szansę na gości.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Pogoń lub remis, 1.75 Unibet