Ekstraklasa: Lech Poznań vs. Polonia Warszawa

Druga kolejka rundy wiosennej w Ekstraklasie przed nami. Zapowiada się ciekawy bój o punkty przy Bułgarskiej. Lech Poznań, który będzie walczył o tytuł podejmie mocno wyprzedaną Polonię Warszawa. Gospodarze oczywiście są faworytami i jeśli nie podejdą do spotkania z głowami w chumrach powinni pokonać kopaczy ze stolicy.

Lech Poznań wszedł w rundę wiosenną mocnym strzałem. Rozbili Ruch Chorzów aż 4:0. Dzięki tej wygranej wskoczyli na drugie miejsce w tabeli. Dogonili Legię - już tylko punkt różnicy. Zapowiada się zatem bardzo ciekawy bój dzisiaj. Kibice przybędą masowo by po zimowej przerwie wspierać swoich pupili. Stadion Miejski będzie dzisiaj wypełniony po brzegi. Lech świetnie pracował na zgrupowaniu w Hiszpanii i ukazali to w Chorzowie. Dziś liczą na kolejny triumf, niemniej nie mogą zlekceważyć Czarnych Koszul.

W pierwszym spotkaniu rundy wiosennej genialnie wszedł w drużynę Hamalainen, którego Lech pozyskał niedawno temu. Pięknym strzałem ustalił wynik meczu. Ogółem cały zespół gra świetnie kadra się uzupełnia i widać, iż mają ogromny potencjał. W dzisiejszym spotkaniu niestety nie zagra pozyskany z Polonii Teodorczyk - klauzula w umowie. Mimo to zespół z Bułgarskiej jest wciąż mocny.

Polonia Warszawa aktualnie zajmuje czwarte miejsce, jednak jest skazywana na pożarcie - ogromne osłabienia kadrowe w zimowym oknie transferowym. W pierwszym spotkaniu rundy, zremisowali z Lechią Gdańsk 1:1. Zagrali słaby mecz, a uratowali punkt dopiero w 88 minucie! Dzisiaj rywal będzie dużo lepszy i Czarne Koszule mogą mieć sporo problemów.

Mankamentem są ogromne straty w oknie transferowym. Odeszły kluczowe postacie z drużyny. Obrona jest niesamowicie osłabiona. W dodatku wczoraj odszedł Kokoszka do Śląska Wrocław. To bardzo komplikuje sytuację w defensywie zespołu z Konwiktorskiej. W napadzie jedynie Wszołek pozostał z klasowych zawodników, choć był blisko przejścia do Hannoveru. Polonia stanie dzisiaj przed bardzo ciężkim zadaniem.

Pierwszy mecz w tym sezonie zakończył się triumfem Lecha. Dzisiaj również stoją w roli faworyta. Lech Poznań ma świetną kadrę, pierwszy mecz u siebie po długiej przerwie, pełen stadion, ogromne roszady w zespole Czarnych Koszul. Typujemy wygraną gospodarzy w tym pojedynku.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Lech Poznań wygra, 1.55 Unibet

Liga Typerów ruszaw Unibet! Nie zwlekaj! Zgarnij atrakcyjne nagrody! Playstation 3 MOVE, tablet i wiele innych!