Ekstraklasa: Legia vs. GKS Bełchatów


Ciekawie zapowiada się finałowe spotkanie sobotniego dnia w Ekstraklasie. Ekipa, która negatywnie zaskoczyła wszystkich na starcie rundy wiosennej, Legia Warszawa będzie chciała dzisiaj coś udowodnić. Na pewno ich stać, ponieważ dzisiejszy rywal to GKS Bełchatów, który nie może uznać tego sezonu do udanych. Czy Wojskowi pokażą swój kunszt?

Legia Warszawa to wciąż lider Ekstraklasy. Niemniej po wczorajszej, niespodziewanej wygranej Polonii nad Lechem to zrobiło się bardzo ciasno. Legia musi uważać na ewentualną stratę punktów, ponieważ to może kosztować spadek. Z Koroną dzisiejsi gospodarze zagrali słabo i zasłużenie ulegli 2:3. W tygodniu natomiast pokazali, że są ekipą bardzo solidną, ale też dopiero w drugiej połowie spotkania. Olimpia została rozbita 4:1 (0:1 do przerwy). To doda pewności siebie gospodarzom i stąd też dzisiaj mało realna jest ich porażka.

Kadra nieco się zmieni po spotkaniu w pucharze Polski. Nie zobaczymy dzisiaj Radovicia oraz Łukasika. Do kadry wraca Ljuboja i w duecie z Dvalishvilim powinni zdominować przeciwnika. Legia jest dużo silniejszą drużyną niemal na każdej pozycji. Dzisiaj powinni poradzić sobie ze słabszym rywalem. W innym wypadku dojdzie do sensacji.

GKS Bełchatów po wspaniałym meczu Podbeskidzia jest w tej chwili numerem jeden do spadku. Grają słabo i mieli sporo szczęścia w meczu z Wisłą Kraków, iż nie przegrali. Dzisiaj już nawet szczęście im nie pomoże. Grają z liderem, największym pretendentem do tytułu. Zawodnicy są młodzi, mało doświadczeni jak choćby Michalski. Niestety młodość i ambicja nie wystarczą do pokonania świetnego kolektywu Wojskowych. 

Pierwszy mecz w tym sezonie zakończył się triumfem Legii 2:0. Legia zdominowała wtedy rywala. Dzisiaj powinno być podobnie, szczególnie, że mają szanse ponownie odskoczyć na cztery punkty, Lechowi oraz Polonii. Dzisiejszy mecz zapowiada się zdecydowaną dominacją gospodarzy. Typujemy wygraną Legii Warszawa, każdy inny rezultat będzie ogromną niespodzianką.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Legia Warszawa wygra (EH -1), 1.70 Unibet

Weź udział w Lidze Typerów!!! Wygraj eksluzywne nagrody - Playstation 3 MOVE, tablety i wiele innych!!!