Ekstraklasa: Legia Warszawa vs. Lech Poznań


Wielki mecz w Ekstraklasie przed nami. Lider podejmie vice lidera. Będzie to zatem pojedynek Legii Warszawa z powracającą do lepszej formy ekipą Lecha Poznań. Gospodarze są tutaj zdecydowanymi faworytami. Nie można jednak lekceważyć Lecha. Spodziewamy się bardzo ciekawego widowiska.

Legia Warszawa (@ 1.95) to obecnie lider Ekstraklasy. Wojskowi jednak nie wykorzystują w pełni swojego potencjału. Sporo strat punktowych jak i mało efektowne zwycięstwa. Nowy trener, Henning Berg również nie przyczynia się do poprawy gry Legii. Ostatnio wydarli zwycięstwo przeciwko Piastowi Gliwice już w doliczonym czasie gry. Często gra mistrzów Polski jest nudna, monotnna. Nie zmienia to jednak faktu, że są najbliżej obrony mistrzostwa.

Gospodarze wyjdą na ten mecz bardzo mocno kadrowo. W zespole nie zabraknie takich postaci jak OjamaaRadovic, czy bohater z poprzedniego sezonu w konfrontacji z Lechem, Vrdoljaka. Mimo to zespół prowadzony przez Duńczyka może nie mieć łatwo. Wszystko zależy od postawy zawodników Legii Warszawa.

Lech Poznań (@ 3.90) goni przez cały sezon czołówkę. Ostatnio udało się doskoczyć na drugie miejsce. Strata do lidera to jednak siedem oczek. Zatem dzisiaj będą mogli nadrobić część strat. Cel mają zatem jeden - zwycięstwo. Forma zespołu prowadzonego przez Rumaka jest wyborna. Cztery mecze bez porażki i w tym aż trzy zwycięstwa. Ponadt w bardzo dobrej dyspozycji jest Łukasz Teodorczyk młody snajper Lecha często wpisuje się na listę strzelców i to on ma być najgroźniejszym ogniwem gości.

Ostatnie lata to dość wyrównane mecze obu klubów. Obecny sezon przyniósł remis 1:1. Faworytami przed spotkaniem są zawodnicy Legii Warszawa. Patrząc jednak na wysoką formę gości, sądzimy, że nie są wcale na straconej pozycji. Podwójna szansa w stronę przyjezdnych to nasza propozycja na to spotkanie.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Lech lub remis @ 1.78 Unibet