Ekstraklasa: Legia Warszawa vs. Ruch Chorzów


     Mocne widowisko dzisiaj przed nami w Ekstralasie. Dojdzie bowiem do bardzo ciekawego starcia, które wiele nam wyjawi. Legia Warszawa podejmie na Łazienkowskiej, ekpię Ruchu Chorzów. Jest to wbrew pozorom hit, w końcu dwa wielkie zespoły zmierzą się ze sobą. Legia stoi przed szansą powiększenia przewagi nad Lechem, czy zatem wygrają?

     Legia Warszawa w tym sezonie jest zdecydowanym pretendentem do tytułu. Grają równy, świetny futbol. Na razie spokojnie prowadzą, jednak za plecami czyha Lech, Górnik i Polonia, jednak przewaga jest i tak całkiem wysoka - poza tym Lech ostatnio przegrał i dzisiaj Legioniści mogą powiększyć przewagę nad nimi. Legia na ostatnie 5 pojedynków wygrała aż 4 mecze, jeden przegrała. Polegli dość nieoczekiwanie z chimeryczną Jagiellonią. Poza tym wygrywali przeciwko Piastowi, Lechii, Lechowi, a także Widzewowi. Zespół ma bardzo dobr kadrę, jednak już chodzą spekulacje, iż zespół opuści kilku wartościowych zawodników w zimowym okienku. Legia dzisiaj ma wciąż lekkie kłopoty kadrowe: SaganowskiWolskiVrdoljak, a także Rzeźniczak nie zagrają. Są to spore braki, lecz trwają już dość długo - stąd też przywykli do tych absencji.

     Ruch Chorzów to zespół, na którym wielu się zawiodło. Zdobyli w końcu vice mistrzostwo, a teraz zajmują zaledwie czternaste miejsce!!! I są tuż nad strefą spadkową. Zespół gra fatalnie i nie widać szans by mięli poprawić swoją dyspozycję. Goście ostatnio wygrali tylko jeden mecz na 5, poza tym remis i 3 porażki. Wygrać udało się im z Piastem, a remis wywalczyli w nudnym meczu przeciwko Górnikowi. Ostatnie kolejki to 3 porażki z rzędu przeciwko: Lechii, Pogoni oraz Wiśle Kraków. Zespół ma niskie morale, w ogóle nie wierzą w siebie. Fatalna dyspozycja jest też spowodowana kluczowymi brakami: Zieńczuk (10/0 pomoc)Janoszka (4/0 pomoc)Sultes (10/1 napad)Lewczuk (10/0 defensor) oraz Straka (5/0 pomoc). Są to poważne braki, a goście nie mają tak szerokiej kadry jak Legia.

     H2H w ostatnich sezonach zdecydowanie na korzyść drużyny ze stolicy. Ostatnie 3 mecze to 3 wygrane Legii. Mają smykałkę na gości. Dzisiaj również nie powinni mieć kłopotu z pokonaniem Ruchu. Mają silniejszą kadrę i są w świetnej dyspozycji. Jedyny i solidny typ na ten mecz to wygrana gospodarzy - polecam.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Legia wygra, 1.45 Unibet