Ekstraklasa: Legia Warszawa vs. Zagłębie Lubin


Bardzo ciekawy pojedynek dzisiaj w EkstrakllasieLegia Warszawa podejmie na własnej murawie ekipę Zagłębia Lubin. Będzie to ekscytujący bój. Zagłębie to zespół, który potrafi namieszać czołowym zespołom i dzisiaj na pewno nie odpuszczą. Spodziewamy się zatem równego oraz zaciętego spotkania.

Zawodnicy Wojskowych grają w tym sezonie nieźle i idą po upragniony tytuł. Zajmują pierwsze miejsce i w tej chwili wydaje się, że tylko jeden zespół może im zagrozić - Lech Poznań. Muszą zatem trzymać przewagę nad zespołem z Poznania. Jeśli wygrają będzie to różnica czterech punktów. Legia radzi sobie w rundzie wiosennej już bardzo dobrze - ustabilizowali swoją dyspozycję. Wygrali trzy ostatnie mecze w Ekstraklasie i zapowiada się, że w dzisiejszym meczu podtrzymają tą passę.

Kadra zespołu z ulicy Łazienkowskiej jest niezwykle szeroka i to daje trenerowi Urbanowi pole do popisu. Dzisiaj w zespole najprawdopodobniej nie zagrają Łukasik oraz Jodłowiec. Poza nimi również zabraknie Koseckiego. Niemniej zespół jest naprawdę solidny. Od pierwszych minut powinien wystąpić Furman, który w derbach uratował zwycięstwo. Zatem drużyna gospodarzy powinna być niesamowicie silna dzisiaj.

Zagłębie Lubin to zespół bardzo niedoceniony. Mają ogromny potencjał i potrafią go ukazać. Niemniej częściej im mecz nie wychodzi, ale jak już wygrywają to w bardzo dobrym stylu. Zespół jest naprawdę solidny i w tym sezonie spokojnie się utrzymają - 10. miejsce w tabeli. Nie mają jednak zamiaru się poddawać i będą walczyć o wyższe lokaty. Forma jednak nie dopisuje, jest to jednak usprawiedliwiane brakiem mózgu drużyny - Pawłowskiego. Ten zawodnik świadczy o sile ekipy z Dolnego Śląska. Dzisiaj ponownie go nie ujrzymy. Będzie to zatem niezwykle ciężki mecz dla Zagłębia.

Pierwszy mecz obu zespołów w tym sezonie zakończył się wynikiem 2:2. Dzisiaj jednak mimo wszystko Legia Warszawa powinna dzisiaj udowodnić swoją wyższość. Kadra jest dużo, dużo silniejsza. Forma po stronie gospodarzy. Ponadto Lech ich ściga i dzisiaj Wojskowi również muszą ukazać siłę i potencjał jaki posiadają. Wygrana gospodarzy to nasz zakład w tym meczu.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Legia Warszawa wygra, 1.50 Unibet