Ekstraklasa: Piast Gliwice vs. Lech Poznań


Dzisiejszy bój w Ekstraklasie wydaje się być najciekawszym w całej kolejce. Piast Gliwice, który ponownie włączył się do walki o puchary, zmierzy się z Lecehm Poznań. Drużyna z Wielkopolski natomiast musi gonić Legię Warszawa. Zapowiada się zatem bardzo emocjonujące widowisko.

Piast Gliwice radzi sobie naprawdę świetnie w tych rozgrywkach. Zajmują piąte miejsce i wciąż mają ogromne szanse na europejskie puchary. Jeśli dzisiaj zwyciężą to wskoczą na trzecie miejsce. A to za sprawą niesamowitego szczęścia. W ostatniej kolejce pokonali Wisłę Kraków, choć przegrywali do 70 minuty 0:1. Niemniej w trzy minuty ekipa z Gliwic zapewniła sobie zwycięstwo. Ogółem w ostatnim czasie radzą sobie świetnie i dzisiaj będą bardzo groźnym rywalem dla Lecha.

Przyjezdni natomiast spisują się równie solidnie. Po wpadce na starcie rundy wiosennej z Polonią Warszawa, nie przegrali w żadnym meczu. W poprzedniej kolejce natomiast zmiażdżyli Lechię Gdańsk 4:2. Zespół z Poznania rozegrał świetny mecz, choć momentami lekceważyli rywala i stracili przez to dwa nonsensowne gole. Dzisiaj nie mogą sobie na to pozwolić, ponieważ Piast w tej chwili jest naprawdę solidną drużyną, która wykorzystuje swoje sytuacje.

W zespole z Poznania zabraknie długoterminowców: ArboledyWolskiego. Niestety nie wiadomy jest też występ Tomasza Kędziory, który dopiero co rozpoczął treningi. Kadra Lecha jest jednak bardzo solidna. Dzisiaj zatem Lech jest w stanie wyjechać z trzema punktamu na koncie.

Pierwszy mecz w tym sezonie na Bułgarskiej zakończył się gładkim zwycięstwem 4:0 Lecha. Zatem Poznaniacy poradzili sobie bardzo gładko w tym meczu. Ponadto Lech świetnie radzi sobie w Gliwicach. Wygrali na terenie Piasta trzy ostatnie mecze. Dzisiaj również powinni wykazać swój kunszt i zwyciężyć. Wygrana gości to nasz typ na to spotkanie.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Lech Poznań (DNB), 1.46 Unibet