Ekstraklasa: Podbeskidzie B-B vs. Ruch Chorzów


Jedno spotkanie czeka nas dzisiaj w Ekstraklasie. Mecz odbędzie się o godzinie 16:00, tym samym będzie to przedsmak emocji w Lidze Europy. Rywalizować o punkty będą Podbeskidzie Bielsko-Biała oraz Ruch Chorzów. Gospodarzom kompletnie nie wiedzie się w obecnym sezonie, czy są zatem w stanie ukraść punkty Chorzowianom?

Podbeskidzie Bielsko-Biała tak jak w poprzednim sezonie, będzie musiała uniknąć spadku. Aktualnie są na ostatnim miejscu z jedynie ośmioma punktami na koncie i jednym zwycięstwem. Ostatnie pięć pojedynków to same niepowodzenia. Ugrali zaledwie jeden punkt, ale co ciekawe, z Lechem Poznań. Mimo to, nic to nie dało. Kolejny mecz to już sromotna porażka z Cracovią Kraków 2:4.

W zespole gospodarzy postanowiono zatem działać. Zatrudniono nowego trenera, a jest nim Ojrzyński. Były szkoleniowiec Korony ma zmienić coś w Podbeskidzu. Jego warsztat jednak nie przekonywał w byłym klubie i tutaj ciężko szukać cudów. Niemniej, po dłuższej przerwie nie prowadzenia zespołu, coś się zmieniło w taktyce Ojrzyńskiego.

Ruch Chorzów ma zupełnie inny cel - dostanie się do grupy mistrzowskiej. Jak na razie chwieją się na granicy, zajmując 9. miejsce w tabeli. Niemniej niewiele brakuje Chorzowianom do wejścia do TOP8. Ponadto przy dyspozycji gości, która jest wysoka, nie powinno być kłopotu z awansem. Mianowicie ostatnie pięć starć to brak porażki, a i dwa wyjazdowe mecze to zwycięstwa. Tym samym morale w zespole Ruchu są na wysokim poziomie.

W poprzednim sezonie padł podział punktów w dwumeczu. Mianowicie w Bielsku, wygrał Ruch, natomiast w Chorzowie, Podbeskidzie. Tym razem może być podobnie. Goście są silniejsi, a i zasada nowej miotły może nie być skuteczna przy grze Podbeskidzia. Podwójna szansa w stronę przyjezdnych to nasz typ na ten mecz

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Ruch lub remis, 1.40 Unibet