Ekstraklasa: Pogoń Szczecin vs. Legia Warszawa


     Dzisiaj popołudniu czeka nas mecz kończący ósmą kolejkę Ekstraklasy. Będzie to pojedynek dwóch równie spisujących się ekip. Jedna może od drugiej nieco odstaje, ale jest to spowodowane nieco innymi czynnikami, stąd też są równę. Mianowicie chodzi dziś o mecz pomiędzy Pogonią Szczecin, a Legią Waraszawa

     Pogoń Szczecin jest bardzo dobrym zespołem jak na razie, prezentują równy poziom i to ukazują nam wyniki. Aktualnie są na wysokim jak na nich dziewiątym miejscu i mają aż 11 punktów na swoim koncie. Ostatnia forma również pokazuje, że każdy powinien się bać beniaminka. Pokonali zespół krakowskiej Wisły, a i tównież rewelację sezonu, Widzew Łódź 3:1 na terenie Łodzian! W między czasie zremisowali z Jagiellonią oraz Lechem. Są w wyśmienitej formie, nie przegrali już od czterech spotkań i jak na razie nie zamierzają przestać nas dziwić. Dzisiaj również mogą namiszać wielkiej Legii. Na pewno stać ich na to, jednak presja może zwyciężyć.

     Legia Warszawa, która aspiruje do tytułu mistrzowskiego jak na razie radzi sobie dobrze. Nie mogą narzekać, choć w tej chwili są na piątym miejscu. Spowodowane jest to wyrównanym poziomem Ekstraklasy. Lideruje Lech, za nimi są dwie rewelacje sezonu, Górnik i Widzew. A jeszcze dalej są mistrzowie Polski. Legia jednak jeśli dzisiaj wygra wróci na fotel lidera. Łatwe to jednak nie będzie. Mają dwa poważne braki w kadrze. Nie zagrają dzisiaj Marek Saganowski oraz Jędrzejczyk. Problemy osobiste ma również Żewłakow, na którym się to odbija i gra zdekoncentrowany. Wojskowi dzisiaj mogą mieć spory problem, ale muszą działać, muszą pokonywać takich rywali by liczyć się w walce o tytuł.

     Oba zespoły grały ze sobą lata temu i to jednak Legia grała dobrą piłkę wtedy. Tym razem więcej argumentów stoi po stronie beniaminka. Są to jednak kluby zaprzyjaźnione i mże to mieć dzisiaj wpływ na ten mecz. Ja spróbuję pójść w innym kierynku niż podstawowy zakład trzydrogowy. Typ na bramki będzie odpowiedniejszy. Kurs bardzo fajny, warto zatem spróbować typu na powyżej 2.5 gola.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 2.00 Unibet