Ekstraklasa: Pogoń Szczecin vs. Podbeskidzie B-B


Pierwszym poniedziałkowym meczem w Ekstraklasie będzie pojedynek w Szczecinie. Rewelacja polskiej ligi, Pogoń zagra z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Zagadką będzie forma gospodarzy. Czy ponownie wygrają i wskoczą na dość wysokie miejsce w tabeli? Czy też był to chwilowy błysk?

Pogoń Szczecin to największa rewelacja w tym sezonie. Aktualnie zajmują szóste miejsce i są nad takimi ekipami jak zeszłoroczni medaliści mistrzostw polski, Śląskiem i Lechem. W ostatniej kolejce właśnie zwyciężyli przy ulicy Bułgarskiej 2:1. Tym samym jeśli dzisiaj zwyciężą, wskoczą aż na drugie miejsce w tabeli - przynajmniej do rozegrania kolejnych spotkań. Ogromna szansa przed Pogonią zatem.

Mocną bronią gospodarzy jest Murayama, który trafia coraz częściej do siatki rywala. Ponadto transfer Robaka również zaczyna się spłacać. W ostatnim meczu z Lechem to on dał prowadzenie dzisiejszym gospodarzom. Przed dzisiejszym meczem ekipa prowadzona przed Dariusza Wdowczyka nie ma też żadnych absencji. Zatem kadra w pełni gotowa do kolejnej batalii.

Podbeskidzie Bielsko-Biała natomiast to ekipa, która ponownie będzie się bronić przed spadkiem. Ostatnie dwa mecze to remis z równie słabym Widzewem oraz porażka na własnej murawie z Jagiellonią Białystok. Goście nie mogą ponownie złapać rytmu i przez to zajmują zaledwie 14. miejsce w tabeli. Dzisiaj będą szukać punktów, ale oto nie będzie łatwo - szczególnie, że Pogoń jest w bardzo wysokiej formie.

Poprzedni sezon to podział punktów. Mianowicie w Bielsku-Białej wygrało Podbeskidzie, a w Szczecinie, Pogoń. Dzisiaj jednak to ponownie gospodarze powinni triumfować na swoim terenie. Nie dość, że są w znacznie lepszej formie, to też goście odbyli podróż przez całą Polskę (600 km). Liczymy zatem na wygraną Pogoni.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Pogoń wygra, 1.65 Unibet