Ekstraklasa: Polonia Warszawa vs. Widzew Łódź!


      Bardzo nieprzewidywalnie wygląda rywalizacja Polonii Warszawa z liderem, Widzewem Łódź. Gracze z Konwiktorskiej grają na miarę swoich możliwości, natomiast Widzew jest wciąż niepokonany co jest cały czas niesamowitym wyczynem, oczywiście nie urażając ekipy z Łodzi.

     Polonia Warszawa, gra całkiem nieźle w tym sezonie. Zapowiadają walkę o puchary, ale to realnie patrząc są to złudne szanse. Faktem jest to, że potrafią nawiązać walkę z każdym. Pokonali na początku sezonu Lechię Gdańsk i to na stadionie ekipy znad Bałtyku 3:1! Potem przegrali z Lechem 1:2 na własnym boisku, ale nawiązali walkę. W 3ej kolejce natomiast zagrali bardzo dobrą piłkę i pokonali w Krakowie miejscową Wisłę aż 3:1!!! Co prawda wtedy Wiślacy zagrali słaby mecz, ale Poloniści wykorzystali to bez żadnych kłopotów. W ostatnim czasie zawodnicy z Konwiktorskiej zremisowali dwa mecz z rzędu wynikami 1:1. Pierwszy z nich to remis z Jagą, a kolejny w wielkich debrach Warszawy. Siłą Czarnych Koszul są zawodnicy młodzi: Wszołek i Teodorczyk, oni wspierani przez stare wygi grają niesamowicie efektywnie. Ekipa prowadzona przez pana Stokowca dzisiaj może być osłabiona brakiem Marcina Baszczyńskiego – cała reszta natomiast powinna wystąpić.

     Widzew Łódź, okrzyknięty ogromną rewelacją ligi wciąż nie ma dość. Dzisiaj jednak o utrzymanie serii będzie niezwykle ciężko. Rywal wymagający, a zawodnicy z Łodzi mogą być już nieco zmęczeni. Polska liga jest o tyle szwankująca, że zawodniczy nie są dość dobrze przygotowani fizycznie. Dzisiaj może to być odczute po stronie gości. Wygrywali, aż w końcu mecz z Górnikiem troszkę sprowadził ekipę gości na ziemię. Tym razem wygląda na to, że przegrają. W dodatku seria pomiędzy występami obu ekip w ostatnich 3ech pojedynkach jest na korzyść Widzewa – dzisiaj seria powinna się skończyć, każda się kończy. Goście w pełnym składzie.

      Mecz wygląda na iście istotny dla obu zespołów. Jednak wiele wskazuje na wygraną Polonii. Widzew miał już za dużo szczęścia i powinni polegnąć. Polonia ma silniejszą kadrę i na pewno lepiej przygotowaną fizycznie. Kurs fajny, więc warto spróbować.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 400pln!

Typ Polonia, 2.00 Unibet