Ekstraklasa: Śląsk Wrocław vs. Legia Warszawa!


     Wielki hit w Ekstraklasie przed nami. Pojedynek aktualnego mistrza Polski, Śląska Wrocław z pretendentem do tytułu, Legią Warszawa. Wygląda na to, że będzie to bardzo ciekawe wydarzenie. Goście jeśli wygrają, mją praktycznie mistrzostwo w kieszeni. Gospodarzom natomiast już bardziej zależy na pucharach. Kto podoła?

     Śląsk Wrocław to zespół, który gra dość chaotyczny futbol. Aktualnie zajmują szóste miejsce w tabeli i mają ambicję walczyć o europejskie puchary. Trener Levy wniósł spoto świeżości i dzięki temu zespół gra bardzo ofensywnie. Dzięki temu pada sporo bramek. W ostatnim czasie strzelili 3 gole Lechowi, wygrywając 3:0, z Jagą zakończyli mecz 3:3. Widać, że mają moc. Diaz wraca do dobrej formy. Ćwielong również się rozstrzelał. Dzisiaj u gospodarzy jest dobra nowina, bowiem do składu wraca po zawieszeniu Spahic. Dzięki temu ekipa mistrzów ma w kadrze sporo dobrych kopaczy i powalczą dzisiaj o zwycięstwo.

     Legia Warszawa to główny kandydat do tytułu w tym sezonie. Zajmują pierwsze miejsce i mają aż 7 punktów przewagi nad kolejnym zawodnikiem. Forma Legionistów jest bardzo wysoka. Na 5 spotkań wygrali aż 4 razy. Jedyną wpadkę zaliczyli z Jagiellonią Białystok. Poza tym wygrywali przeciwko: Lechii, Lechowi, Widzewowi oraz z Ruchem aż 3:0. Zespół ma świetnych napastników. LjubojaKosecki, a także Radovic. Zespół ma ogromny potencjał i jeśli zachowają większą część aktualnej kadry podczas okienka transferowego, powinni spokojnie zdobyć mistrzostwo kraju. Goście dzisiaj powinni mieć moc i powalczą o zwycięstwo w tym prestiżowym starciu.

     H2H jest bardzo wyrównane. Ciekawostką jest to, że w lidze wygrywają zazwyczaj goście. Serie takie nie trwają zbyt często, stąd też możliwe, że dzisiaj dojdzie do przełamania tej passy. W tym spotkaniu będzie jednak ciężko wytypować 1x2. Typ na powyżej 2.5 gola jest najbardziej atrakcyjny.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.90 Unibet