Ekstraklasa: Widzew Łódź vs. Legia Warszawa


Drugim i zarazem ostatnim meczem w Ekstraklasie, będzie mecz Dawida z Goliatem. Mianowicie, Widzew Łódź będzie gościć u siebie Legię Warszawa. Mistrzowie Polski co prawda nie grają błyskotliwie, aczkolwiek na ligowe mecze wystarcza ich aktualna forma. Dzisiaj ponownie będą faworytami.

Widzew Łódź to zespół, który bronić się będzie przed spadkiem w obecnym sezonie. Aktualnie plasują się na 14. pozycji i ciężko im będzie wyjść z grupy spadkowej. Forma Widzewa jest bardzo słaba. W tygodniu pożegnali się z pucharem Polski na rzecz Sandecji Nowy Sącz. W ostatni weekend odnieśli pierwsze od dawna zwycięstwo. Zespołem przegranym była Pogoń Szczecin. Dzisiaj jednak nie będzie łatwo gospodarzom o sukces.

Legia Warszawa aktualnie przewodzi tabeli w Ekstraklasie. Celem jest obrona tytułu i są na pewno faworytami do tego sukcesu. Niemniej świetnie gra też Górnik Zabrze oraz Wisła Kraków. Zatem podopieczni Jana Urbana muszą uważać na wpadki. Szczególnie, że liczba takowych jest ostatnio wysoka. Poza fatalnymi występami w Lidz Europy, przegrali również z Zawiszą Bydgoszcz, czy też podzielili się punktami z ekipą Lecha Poznań. W ostatni weekend przełamali się jednak, wygrywając z Midziowymi.

Kadra Wojskowych wciąż mocno osłabiona. Nie zagra dzisiaj wielu piłkarzy. W tym ciągle trener gości nie może liczyć na takie postacie jak: RadovićKuciak czy też Vrdoljak. Mimo to, ławka jest na tyle szeroka, że na fatalnie grający Widzew powinna wystarczyć. Niemniej piłkarze nie mogą zlekceważyć swojego przeciwnika.

Inauguracyjny mecz pomiędzy Legią, a Widzewem zakończył się wynikiem 5:1. Wtedy jednak Legia miała zero kłopotów kadrowych. Dzisiaj jest zupełnie inaczej i mecz może się układać na styku. Widzew na pewno wyczuje swoją szansę. Mimo to, my idziemy w kierunku przyjezdnych i typujemy wygraną Legii Warszawa.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Legia wygra, 1.50 Unibet