Ekstraklasa: Widzew Łódź vs. Zawisza Bydgoszcz


W drugim spotkaniu Ekstraklasy dojdzie do bardzo intrygującej konfrontacji. Spotkają się ze sobą ekipy, które zagrały słabo w meczu numer jeden. Mianowicie chodzi o Widzew Łódź oraz o beniaminka Zawiszę BydgoszczKtórej z ekip uda się dzisiaj zdominować przeciwnika i zwyciężyć?

Widzew Łódź w swoim pierwszym meczu nie miał nic do powiedzenia. Ulegli mistrzowi kraju, Legii Warszawa aż 1:5. Zespół Widzewa nie pokazał praktycznie nic solidnego w tej konfrontacji. Legia zdominowała rywala i spokojnie budowała swoją przewagę. Dzisiaj jednak rywal znacznie łatwiejszy. Ponadto w zespole gospodarzy dojdzie do kilku roszad. Na pewno nie zobaczymy Abbesa oraz Phibela w obronie. Zostaną zastąpieni co ma wesprzeć defensywę. Ta dwójka nie spisała się najlepiej w pierwszym spotkaniu i dzisiaj może to być bardzo solidna zmiana.

Zawisza Bydgoszcz nie wytrzymała presji w roli beniaminka w pierwszym spotkaniu. Przegrali przeciwko Jagiellonii Białystok 0:1 i nie zainaugurowali w solidny sposób. Pokazali się wręcz ze swojej najgorszej strony. Zespół nie miał nic do powiedzenia, a i mogą się cieszyć, że ulegli zaledwie jedną bramką. W tygodniu jednak potrafili się zrehabilitować. W Pucharze Polski wyeliminowali Lech Rypin wygrywając 2:0. Stąd też morale przed dzisiejszym pojedynkiem na pewno podskoczyły.

W ekipie przyjezdnych w pierwszym meczu gorzej zagrał Geworgian. W meczu z Rypinem bardzo dobrze zagrał Abbott i dzisiaj to on powinien rozpocząć mecz w napadzie. Za kartki w dzisiejszym spotkaniu nie zagra Hermes. Niemniej ciężko określić czy będzie to poważne osłabienie, czy też... wzmocnienie. 

Oba zespoły zagrały bardzo słaby pierwszy mecz. Niemniej Zawisza potrafiła się odrodzić w pucharze Polski. Morale zatem nieco podskoczyły. Obie drużyny to żadne tuzy i widać, że być może będą walczyć o utrzymanie w aktualnym sezonie. Dzisiaj spodziewamy się bardzo wyrównanego pojedynku. Stąd też typujemy podwójną szansę w stronę beniaminka z Bydgoszczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Zawisza lub remis, 1.47 Unibet

Zapraszamy do Ligi Typerów!