Ekstraklasa: Zawisza Bydgoszcz vs. Górnik Zabrze


Do ciekawego pojedynku dojdzie na początku 25. kolejki Ekstraklasy. Do rywalizacji podejdą bowiem zespoły, którym nie idzie zbyt dobrze w 2014 roku. Zawisza Bydgoszcz podejmie Górnik Zabrze. Oba zespoły będą dzisiaj liczyć na poprawę swojej dotychczasowej dyspozycji.

Zawisza Bydgoszcz (@ 2.20) nie gra najlepiej w 2014 roku, aczkolwiek nie są najsłabsi. Odnotowali bowiem jeden triumf. Rywalem była wtedy Cracovia Kraków, która również nie bryluje w nowym roku. Ostatnie mecze Zawiszy to już porażki i to dość poważne. Ulegli u siebie z Lechią Gdańsk 0:3, a w poprzedniej kolejce byli gorsi od Miedziowych - 1:3. Dzisiaj będą zatem szukać punktów przeciwko Górnikowi.

W zespole Zawiszy jest jednak konflik z kibicami, którzy bojkotują mecze swojej drużyny. Atmosfera zatem nie oddziałuje najlepiej u beniaminka Ekstraklasy. Wciąż jednak mają szansę na utrzymanie się w czołowej ósemce. Dzisiaj jednak zawodnicy jak Vasconcelos czy Luis Carlos muszą zagrać na wyższym pozimie niż w ostatnich tygodniach.

Górnik Zabrze (@ 3.30) po rundzie jesiennej był wysoko w tabeli. Obecnie jednak plasują się na piątym miejscu w tabeli i tracą coraz to więcej punktów do czołówki. W tym roku jeszcze nie wygrali. Ponadto blisko było transferu Nakoulmy do innego zespołu. Niemniej reprezentant Burkina Faso wciąż występuje, ale gra dużo słabiej niż w 2013 roku.

Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się wynikiem 3:2 dla Górnika. Dzisiaj również zapowiada się dość wyrównana konfrontacja. Obu klubom zależy na przełamaniu słabszej dyspozycji. Liczymy zatem na sporą liczbę bramek przy ciekawym, widowiskowym meczu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola @ 2.00 Unibet