Ekstraklasa: Zawisza Bydgoszcz vs. Legia Warszawa


Spora dawka piłkarskich emocji przed nami. W tym też, rozgrywane będą mecze w Ekstraklasie. Najciekawszy mecz odbędzie się na samym końcu. Mianowicie będzie to starcie Zawiszy Bydgoszcz z zespołem Legii Warszawa. Mistrzowie kraju są faworytami, aczkolwiek nie mogą zlekceważyć błyszczącego Zawiszy.

Zawisza Bydgoszcz, jako beniaminek miał na celu pewne utrzymanie się w lidze. Ostatecznie jednak, idzie mu bardzo dobrze. Zawisza plauje się na siódmym miejscu i powoli pnie się w górę tabeli. Forma również dopisuje Bydgoszczanom. Wygrali trzy mecze z rzędu, w tym też dwa ligowe. Ostatnio zespół Tarasiewicza wygrał we Wrocławiu (2:1). Było nieco kontrowersji, ponieważ drugi gol padł ze sporego spalonego. Niemniej wygrana to wygrana.

Legia Warszawa to wciąż lider Ekstraklasy. Górnik Zabrze już jednak dogonił rywala i mają tyle samo punktó. Wczorajsza wygrana Wisły Kraków, zbliżyła również Białą Gwiazdę na zaledwie jeden punkt. Zatem muszą łapać więcej punktów. Ostatnia forma nie jest jednak najlepsza. Na pięć spotkań wygrali tylko jeden mecz, a ostatnio zremisowali 1:1 z ekipą Lecha Poznań.

Problemem Wojskowych jest kontuzja Kuciaka. Obecny bramkarz, Skaba nie jest w dobrej formie i potrafi wpuścić bramki przy każdej sytuacji, nawet tej teoretycznie prostej. Ponadto trener Urban nie może liczyć na: Brozia oraz Koseckiego. Najprawdopodobniej zabraknie też Radovicia. Są to zatem spore braki w Legii i mogą mieć wpływ na grę przyjezdnych.

Obie drużyny nie grały jeszcze ze sobą. Dzisiaj będzie pierwszy mecz między nimi. Gospodarze są w całkiem niezłej formie i to oni dzisiaj mogą zaskoczyć Wojskowych. Ponadto osłabienia Legionistów są poważne. Liczymy, że gospodarze nie ulegną w dzisiejszym meczu, a Legia ponownie straci punkty.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Zawisza lub remis, 1.82 Unibet