I liga: Arka Gdynia vs. Kolejarz Stróże


Podobnie jak Ekstraklasa, gra też dzisiaj I liga. A przed nami mocne spotkanie. Arka Gdynia podejmie na własnym stadionie Kolejarz Stróże. Arka jak i jej kibice na pewno nieco zawiedziona po przebiegu tego sezonu. Niemniej to ambitny zespół i naszym zdaniem będą walczyć do końca. Kolejarz jednak to też walczny team. Spodziewamy się zatem bardzo ciekawej rywalizacji.

Arka Gdynia miała w tym sezonie bić się o czołowe miejsca i walczyć o awans do najwyższej klasy rozgrywek. Niestety nie powiodło się to. Mają matematyczne szanse, ale naszym zdaniem nie podołają zadaniu. Spisują się zbyt chaotycznie. W ostatnim meczu ukazali to najlepiej. Prowadzili z Górnikiem Łęczna 1:0 i ostatecznie przegrali. Nie wytrzymują nerwowo, a to dość problematyczna sprawa. Niemniej by wygrywać potrzebują większego spokoju.

Kadra Arki wygląda na ten mecz dość imponująco. Już nie ma żadnych poważnych absencji. Do kadry wracają Swoch Rzuchowski, którzy od początku pewnie nie zagrają. W razie kłopotów jednak powinni się pojawić w drugiej połowie i pomogą drużynie.

Kolejarz Stróże to typowy przeciętniak w lidze. Niemniej potrafią zajść za skórę solidniejszym przeciwnikom. W tej chwili zajmują jedenaste miejsce i podstawowy cel już praktycznie wykonali - utrzymać się w lidze. Warto też dodać, że ostatnie mecze wychodzą im znakomicie. Finisz rundy jesiennej bardzo dobry, początek wiosennej równie imponujący. Ostatnie dwa mecze to wygrana nad zespołem z Tychów oraz remis z Miedzią Legnica - czyli z dwoma lepiej prezentującymi się zespołami. Dzisiaj również zaskoczą rywala?

W zespole Kolejarza bryluje Kowalczyk, który jest ciężki do upilnowania i dzisiaj Arka będzie miała z nim problem. Zespół po ostatnich wynikach jest bardzo zmotywowany do kolejnej walki. Mają ciężki styl gry i takim zespoło jak Arka ciężko jest wygrać z Kolejarzem.

Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 1:1 w tym sezonie, a w poprzednim na stadionie w Gdyni, Kolejarz wygrał 1:0. Dzisiaj mogą nawet powtórzyć ten wynik. Naszym zdaniem Arka nie prezentuje nic ciekawego by móc spokojnie wygrać z Kolejarzem. Podwójna szansa w stronę gości to nasz typ tutaj.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Kolejarz lub remis, 1.82 Unibet