I liga: Cracovia Kraków vs. Polonia Bytom


Bardzo ważna kolejka w I-ej lidze przed nami. Cracovia Kraków walczy o powrót do Ekstraklasy. Dzisiaj mierzyć się będą z outsiderem, Polonią Bytom. Gospodarze są zdecydowanymi faworytami, aczkolwiek goście grają ambitny futbol. Stać zatem Craxę na triumf?

Cracovię Kraków czeka niesamowicie ciężki finisz aktualnego sezonu. Są blisko, a zarazem daleko awansu do Ekstraklasy. Tracą bowiem trzy oczka do Zawiszy, która zajmuje drugą lokatę. Niemniej ekipa z Małopolski jest w stanie awansować. Szczególnie, że do końca sezonu mają teoretycznie łatwy terminarz. W ostatnich pojedynkach natomiast spisują się przeciętnie. W poprzedniej kolejce zremisowali bardzo ważny mecz z Flotą, co ostatecznie daje tą trudną sytuację krakowskiej ekipie.

Do dzisiejszego spotkania Pasy podejdą bez kilku zawodników. Są nimi: Żytko (28/2 obrona)Romanov (3/0 pomoc), oraz snajper ekipy, Dudzic (21/6). Są to zatem osłabienia dość istotne. Niemniej jak na warunku panujące na zapleczu Ekstraklasy to Craxa ma szeroką kadrę.

Polonia Bytom to natomiast ekipa, której kompletnie nie powiodło się w aktualnych rozgrywkach. Zajmują przedostatnią lokatę i żegnają się po tym sezonie z I ligą. Polonia jednak prezentuje się z bardzo ambitnej, dobrej strony na końcu sezonu. Od sześciu spotkań nie przegrali po 3 wygrane i remisy. W ostatniej kolejce byli o krok od kolejnego triumfu, lecz stracili gola w 92 minucie spotkania. Niemniej są na pewno zespołem groźnym, który graj już bez żadnego stresu. Chcą się pokazać z jak najlepszej strony.

W pierwszym spotkaniu pomiędzy obiema ekipami padł wynik 3:1 dla Cracovii. Dzisiaj na pewno będą chcieli powtórzyć wynik, a na pewno muszą zwyciężyć. Stąd też sądzimy, iż jeśli nie zlekceważą teoretycznie słabszego rywala to powinni osiągnąć swój cel. Wygrana gospodarzy to nasz typ na ten mecz.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Cracovia wygra, 1.25 Unibet