I liga: Flota Świnoujście vs. Nieciecza


Ostatnia kolejka I-ej ligi przed nami. Wciąż nie znamy drużyn, które zagrają w Ekstraklasie w kolejnym sezonie. Jest czterech kandydatów. W tym Flota Świnoujście oraz Nieciecza, które zagrają ze sobą w dniu dzisiejszym. Będzie to zdecydowanie hit. Która z ekip awansuje?

Flota Świnoujście to zespół, który rozegrał genialny i fatalny sezon zarazem. Przez znaczną część rogrywek prowadzili. Niestety w tej chwili zajmują czwarte miejsce i mają mizerne szanse na awans do Ekstraklasy. Czasami mogłoby się wydawać, że Flota wcale nie chce awansować do elity... Ostatnie trzy pojedynki to dwa punkty. Zremisowali z Bogdanką oraz Zawiszą, a i przegrali przeciwko Kolejarzowi Stróże po fatalnym meczu. Dzisiaj muszą jednak liczyć na mnóstwo szczęścia by awansować.

Nieciecza natomiast ma dużo łatwiej. Muszą co prawda zwyciężyć, ponieważ Cracovia jak i Zawisza Bydgoszcz powinny zwyciężyć. Niemniej wygrana zawodnikom Termalici da bezpośredni awans do Ekstraklasy. Rywal słaby, a ponadto bez werwy. Termalica już w zeszłym tygodniu mogła zapewnić sobie wymarzony awans. Stracili jednak gola w 93 minucie przeciwko Olimpii i zremisowali ten arcyważny mecz. Dzisiaj zatem powinni się wykazać sportową złością.

Zespół przyjezdnych zagra dzisiaj w bardzo silnym składzie. Na pewno ujrzymy Rybskiego, czy też Drozdowicza. Napad zatem będzie niezwykle silny. Były spekulacje, iż nie zagra Ceglarz, ale młody pomocnik Niecieczy jest w kadrze i to kolejna motywująca wieść.

Pierwszy mecz pomiędzy tymi zespołami zakończył się wynikiem 4:0 dla Niecieczy! Była to druzgocąca porażka Floty. Termalica zdominowała przeciwnika. Zespół znad Bałtyku był bez kompletnych szans. Pokazali, że są w beznadziejnej kondycji. Dzisiaj również idziemy w stronę gości, muszą wygrać by awansować.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Nieciecza (DNB), 1.84 Unibet