I liga: Flota Świnoujście vs. Sandecja Nowy Sącz


Kolejny mecz I-ej ligi jest już o poważną stawkę. Flota Świonujście walczy o awans do Ekstraklasy. Muszą jednak ze skupieniem podchodzić do ostatnich spotkań. Pierwszym krokiem ma być bój z Sandecją Nowy Sącz. Czy ekipie Floty uda się wygrać pierwszy ważny mecz?

Flota Świnoujście to jedna z najbardziej chaotycznych ekip w I-ej lidze. Pierwsza część sezonu przynosiła same sukcesy, wielu już sądziło, iż w rundzie wiosennej dokonają formalności i awansują do elity. Niestety tak się nie stało. Zaczęli grać coraz słabiej i przez to wypadli z czołówki. Ostatnia forma jednak ukazuje zespół ze Świnoujścia w pozytywnych barwach. Nie przegrali od czterech spotkań, a wręcz przeciwnie, zgromadzili 10 punktów. W ostatniej rundzie zremisowali w ważnym spotkaniu przeciwko Cracovii (1:1). Dzisiaj zatem stoją przed szansą wskoczenia na 2. miejsce. 

W ostatnim meczu czerwoną kartkę ujrzał pomocnik Floty, Niedziela (23/2) i dzisiaj nie zagra. Będzie to na pewno osłabienie dla gospodarzy. W podstawowym składzie zobaczyć powinniśmy super-rezerwowego, Aleksandra (9/4 napad), który w ostatnim meczu dał istotny punkt.

Sandecja Nowy Sącz już bez stresu w tym sezonie. Zajmują 13. miejsce w tabeli i mają 9 punktów przewagi nad tragicznie grającą Wartą Poznań. Stąd też utrzymanie jest niemalże pewne w 100%. Sandecja w ostatnim czasie już ewidentnie zmęczona sezonem. Na cztery mecze zgromadzili dwa punkty. Paradoskalnie oba na wyjeździe przeciwko Dolcanowi i GKSowi Katowice. U siebie natomiast sobie nie radzą. Stąd też mogą dzisiaj zaskoczyć przeciwników w Świnoujściu.

Spotkanie z rundy jesiennej zakończyło się łatwym zwycięstwem Floty, 2:0. Dzisiaj ponownie Flota powinna zwyciężyć, ale jest to jednak zespół chaotyczny. Stąd też spodziewamy się otwartego meczu i co najmniej kilku goli. Powyżej 1.5 gola to nasz typ na ten ważny pojedynek.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 1.5 gola, 1.30 Unibet