I liga: GKS Katowice vs. Flota Świnoujście


I-ej lidze dzisiaj sporo spotkań. Hitem jednak będzie spotkanie na Śląsku. GKS Katowice zmierzy się z Flotą Świnoujście. Goście po fenomenalnej rundzie jesiennej grają aktualnie bardzo źle. Niemniej wciąż mają szanse na awans do Ekstraklasy. Muszą jednak w końcu zacząć wygrywać.

GKS Katowice utrzymanie w tym sezonie już w tym sezonie niemalże ma. Co prawda jeszcze sporo kolejek do końca i mają 12 oczek przewagi, ale ciężko będzię tę przewagę stracić. Zespół ze Śląska gra naprawdę dobrze i udowodnili to w kilku meczach. Choćby z jednym z pretendentów do awansu do Ekstraklasy - Zawiszą Bydgoszcz. Co prawda wokół tego meczu był ogromny szum, ale gospodarze wytrzymali i wygrali. Katowiczanie dzisiaj przed szansą kolejnego zwycięstwa z czołowym zespołem. W dodatku kadra niemal pełna w GKSie, zabraknie jedynie Fonfary (19/3 obrona).

Flota Świnoujście to natomiast największa porażka w tej części sezonu. Po rundzie jesiennej przewodzili tabeli ze znaczną przewagą. Teraz zajmują trzecie miejsce i tracą do lidera z Niecieczy trzy punkty. Są wciąż zatem szanse na awans. Wszyscy jednak zadają sobie pytanie czy Flota chce awansować? Ostatnie wyniki ponownie świadczą o tym, iż chcą. Trzy kolejki to pięć punktów. W tym ograli w bardzo łatwy sposób Arkę Gdynia 3:0.

Zespół przyjezdnych w dzisiejszym dniu zagra w bardzo solidnym składzie. Zabraknie jedynie dwóch, mniej znaczących zawodników. Są nimi: Szałek (4/0 obrona)Opałacz (18/0 obrona). Brak tego drugiego może być groźniejszy, aczkolwiek niekoniecznie.

Oba zespoły od kilku sezonów wymieniają się punktami. To zwycięstwa z obu stron, to remisy. W tym sezonie już pierwszy mecz zakończył się rezultatem 3:1 dla Floty. Wypadałoby zatem, iż to gospodarze dzisiaj powinni wygrać. Nam się jednak wydaje, że determinacja jest po stronie gości i w ich stronę pójdziemy. Podwójna szansa w stronę gości to nasz typ.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Flota lub remis, 1.48 Unibet