I liga: Miedź Legnica vs. Nieciecza


I-ej lidze sporo się dzieje, a przed nami finałowy etap w rozgrywkach. Walka o awans trwa. Szanse na promocje do kolejnej rundy ma aż 6 ekip. Mało realne natomiast ma Miedź Legnica, która podejmie w nadchodzącym meczu Niecieczę. Goście to liderzy, którym bardzo zależy na awansie. Wzmocnią się na pozycji lidera po tym meczu?

Miedź Legnica miała w tym sezonie walczyć o awans do Ekstraklasy. Niestety zadanie to najprawdopodobniej się nie powiedzie. Zajmują ósme miejsce i mają 9 oczek straty do miejsca premiowanego awansem. Niemniej jeśli zaczną notorycznie wygrywać to jeszcze mogą namieszać w czołówce. Ostatnie spotkania jednak nie wróżą zbyt optymistycznego finiszu. Cztery mecze to dwie porażki i dwa zwycięstwa. Są nieustabilizowani i to jest ich mankament.

Nieciecza natomiast po raz kolejny w przeciągu kilku ostatnich sezonów mają szanse na awans do najwyższej klasy rozgrywek. W tym sezonie mają jednak największe szanse na spełnienie tego wymarzonego celu. Aktualnie są liderami i mają sześć punktów przewagi nad zespołem zajmującym trzecie miejsce. W pojedynku z Miedzią powalczą zatem o komplet. Forma jest imponująca. Na cztery spotkania wywalczyli 10 punktów. Trzy zwycięstwa i remis. Przy czym stracili jedynie jedną bramkę w tych spotkaniach.

Obrona gości jest zatem bardzo solidna. Młodzi Nalepa oraz Czerwiński spełniają swoją rolę perfekcyjnie. Liderem zespołu jest jednak bardzo doświadczony kopacz, Pawlusiński, który już 11 razy trafiał do siatki rywala. Wartą uwagą jest to, iż cała trójka zagra w konfrontacji przeciwko Miedzi.

Pierwszy mecz w tym sezonie zakończył się jednak zwycięstwem Miedzi. Pokonali Niecieczan 2:1 na wyjeździe. Dzisiaj goście będą chcieli się zrewanżować i mają do tego predyspozycje. Są w lepszej formie i zawodnicy są niesamowicie zmotywowani. Stąd też typujemy podwójną szansę w stronę lidera I-ej ligi.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Nieciecza lub remis, 1.40 Unibet