I liga: Nieciecza vs. Zawisza Bydgoszcz


Niezwykle ważny mecz w I lidze polskiej. Hit przed nami. Dwa czołowe zespoły dzisiaj zmierzą się ze sobą. Nieciecza podejmie na własnej murawie Zawiszę Bydgoszcz. Na trzy kolejki przed końcem, szanse na awans mają cztery zespoły. Najbliżej są dzisiejsi gospodarze. Wygrana bardzo by ich zbliżyła do celu.

Termalica już od kilku sezonów walczy o awans do Ekstraklasy. Zawsze jednak finisz mieli dużo słabszy i ostatecznie musieli obejść się smakiem. Tym razem sytuacja jest zupełnie inna. Są liderami i mają trzy punkty przewagi nad Flotą i właśnie Zawiszą. Ostatnia forma gospodarzy jednak nieco podupadła. Przegrali z Cracovią w bardzo ważnym meczu, a także zremisowali przeciwko Bogdance Łęczna. Na szczęście szybko opanowali emocje i wygrali 1:0 z Kolejarzem na wyjeździe. Dzisiaj zatem morale podbudowane. Ponadto dzisiaj w pełnym składzie wystąpi Nieciecza.

Zawisza Bydgoszcz to zespół, w który włożono duże pieniądze przed tym sezonem. Mają awansować do Ekstraklasy, to cel, który po prostu nie może zostać nie spełniony. Na razie są blisko celu. Zajmują trzecie miejsce i mają tyle samo oczek co chaotyczna Flota Świnoujście. Ostatnia forma Zawiszy jest wysoka. Siedem spotkań to 6 wygranych i remis. Jedyne punkty stracili tak samo jak ich rywal, przeciwko Bogdance. Ostatnia runda to wygrana z Olimpią Grudziądz, która się praktycznie nie postawiła.

Świetnie w zespole gości gra Paweł Abbott. Napastnik Zawiszy trafiał do siatki już 13 razy. Jest najmocniejszym punktem zespołu, warto było zainwestować pieniądze. Zespół z Bydgoszczy również bez zmartwień kadrowych przed dzisiejszym bojem.

Pierwszy mecz w Bydgoszczy zakończył się bramkowym remisem (1:1). Dzisiaj może być podobnie. Obie drużyny będą zapewne grać zachowawczo, choć zależy im na triumfie. Póki jednak nie padnie pierwsza bramka, będzie niezwykle ciężko tutaj o dużą liczbę goli. Sądzimy zatem, iż nie padnie tutaj więcej bramek niż 2.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Poniżej 2.5 gola, 1.62 Unibet