I liga: Olimpia Grudziądz vs. Polonia Bytom


Mecz bez stawki w meczu I-ej ligi. Ekipa Olimpii Grudziądz już się wybroniła. Natomiast Polonia Bytom pogodziła się ze spadkiem. Niemniej goście  w ostatnim czasie prezentują się ze znakomitej strony. Wygrywają i dzisiaj być może po raz kolejny sprawią niespodziankę.

Olimpia Grudziądz za cel podstawowy dała sobie utrzymanie w lidze. Dokonali tego. Aktualnie zajmują 10. miejsce w tabeli i mają 17 oczek przewagi nad strefą spadkową. To bardzo dobry wynik i do końca już będą grać z dużym spokojem. Forma gospodarzy nie jest w ostatnim czasie optymistyczna. Przegrali dwa z czterech spotkań, a kolejne dwa bezbramkowo zremisowali. W ostatniej kolejce przegrali na własnej murawie z chaotycznie spisującą się Arką Gdynia.

W zespole z Grudziądza nie zagra dzisiaj pomocnik Rogalski (23/2). Ponadto nie wiadomo czy zagra ofensywny duet gospodarzy: Ruszkul (28/8) oraz Cieśliński (25/9). Jeśli ich absencja się potwierdzi to na pewno Olimpia będzie miała ponowny kłopot ze strzelenim gola.

Polonia Bytom to zespół, który w tym sezonie kompletnie się nie popisał. W ostatnim czasie jednak zaczęli grać i zgromadzili nieco punktów. Wciąż zajmują przedostatnie miejsce - ostatni jest ŁKS, który wycofał się z rozgrywek. Niemniej Bytomianie pragną zakończyć sezon nie bez walki. Od czterech spotkań nie przegrali. W ten czas zremisowali ze Stomilem i Katowicami, a dwa ostatnie mecze wygrali. Dolcan i zdesperowana Warta to zespoły, które zostały pokonane przez outsidera.

Pierwszy pojedynek w tym sezonie zakończył się zwycięstwem ekipy z Grudziądza. Dzisiaj sytuacja wygląda jednak zupełnie inaczej. Oba zespoły grają bez presji. Polonia przez to wygląda znacznie lepiej i dzisiaj sądzimy, iż ponownie sprawią niespodziankę. Podwójna szansa w stronę Bytomian to nasz typ.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Polonia lub remis, 2.18 Unibet