I liga: Sandecja Nowy Sącz vs. Cracovia Kraków


Dzisiaj zdecydowanie niezwykle ważna kolejka w I-ej lidze polskiej. Poza hitem w Niecieczy, przed nami inne ważne spotkanie. Sandecja Nowy Sącz podejmuje na własnej murawie Cracovię Kraków. Craxa stoi przed szansą wejścia do czołowej dwójki, która daje awans do Ekstraklasy - muszą jednak wygrać.

Sandecja Nowy Sącz to zespół, który już jakiś czas temu zapewnił sobie utrzymanie w lidze. Stąd też grają bez presji i czasami potrafią nieoczekiwanie wywalczyć punkty. Ostatnie pięć starć to tylko dwie porażki. Ulegli ze Stomilem, który wtedy jeszcze mógł być niepewny swojego bytu oraz z Flotą, która walczy o awans. Ostatni mecz to remis z bankrutującą Wartą Poznań. Niemniej dzisiaj ponownie będzie im ciężko, gdyż Craxa również walczy o awans do Ekstraklasy.

Cracovia Kraków szybko może wrócić do elity. Muszą jednak wygrywać wszystkie spotkania do końca. Zajmują czwarte miejsce w tabeli. Tracą do drugiego miejsca zaledwie jeden punkt. Ponadto dzisiaj rywale grają mecz między sobą, a i Flota nie ma łatwo. Craxa w ostatnim czasie dwa ważne triumfy z Niecieczą oraz Polonią Bytom, a i problematyczny remis z Flotą Świnujście. Dzisiaj jednak muszą wywalczyć trzy punkty, w innym wypadku będą mieli problem, bo zostaną tylko dwie kolejki.

Goście dzisiaj liczą zdecydowanie na swojego Dudzica, który strzela dość optymalnie gole. Plusem w zespole przyjezdnym jest to, iż jest to bardzo zgrany i zdeterminowany do powrotu do Ekstraklasy zespół. Stąd też dzisiaj będą niesamowicie zdeterminowani.

Pierwszy mecz Pasów z Sandecją zakończył się ich triumfem 1:0. Dzisiaj ponownie liczą na wygraną. Stawka jest zbyt wysoka by próbować zlekceważyć przeciwnika. Szczególnie, że ten nie należy do silnych. Grają jednak bez presji. Craxa musi się skupić. Jeśli spełnią ten warunek to powinni bez żadnego problemu wygrać.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Craxa wygra, 1.60 Unibet