I liga: Zawisza Bydgoszcz vs. Flota


Przedostatnia kolejka w I-ej lidze. Kwestia awansu wciąż nierozstrzygnięta. Dzisiaj jednak sporo może się zmienić. Mecz na szczycie przed nami. Zawisza Bydgoszcz podejmie u siebie Flotę Świnoujście. Gospodarze jeśli wygrają już są bardzo blisko awansu. Powinni wygrać w nadchodzącym meczu.

Zawisza Bydgoszcz jest coraz bliżej upragnionego awansu. Aktualnie zajmują pierwsze miejsce w tabeli. Mają jednak tyle samo punktów co Nieciecza, która dzisiaj ma dość łatwy mecz przed sobą. W Zawiszy sporo inwestycji i widać, że się opłaciło. Niemniej na finiszu nie mogą tego zepsuć. Ostatnio zwyciężyli w bardzo ważnym spotkaniu właśnie z Niecieczą. Dzisiaj kolejny bój, tym razem z Flotą. Gospodarze wyglądają dużo solidniej. Równa forma i morale na wysokim poziomie. To na pewno przemawia na korzyść Zawiszy.

Drużyna z Bydgoszczy pojechała ostatnio do Niecieczy w najsilniejszym składzie. Dzisiaj ponownie nie mają problemów kadrowych. Jest Abbott, a także Hermes. Najważniejsze trafienie w meczu zaliczył Wójcicki, którego i dzisiaj nie zabraknie. Są zatem w znakomitej kondycji kadrowej.

Flota Świnoujście to natomiast zespół, który gra niezwykle chaotycznie. Nie można w ogóle rozgryźć tej ekipy. Przez znaczną część sezonu prowadzili i już niemal był jasny awans. W pewnym momencie zaczęli jednak grać kompletnie bez wiary, bez walki. Zemściło się to i teraz są na czwartej pozycji z minimalnymi szansami na awans. Goście w ostatnim meczu ulegli przeciwko słabszej ekipie Kolejarza Stróże. W dodatku ulegli u siebie. Dzisiaj nie będę mieli łatwo i naszym zdaniem najprawdopodobniej nie uporają się ze swoim rywalem.

W rundzie jesiennej obie drużyny rozegrały jeden mecz między sobą. Zawisza w Świnoujściu rozbiła rywala 3:0. Był to pokaz siły drużyny z Bydgoszczy. Dzisiaj również mają szanse na triumf. Są faworytami. Prezentują się ze znakomitej strony. Ponadto mają pełną kadrę i to dużo silniejszą niż przeciwnik. Wygrana Zawiszy to nasz typ na hit w I-ej lidze.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Zawisza wygra, 1.50 Unibet