Liga Typerów Unibet: Sezon 2!


Już w najbliższy weekend wraca Ekstraklasa. Ponownie mnóstwo emocji czeka fanów polskiej piłki. Ponownie Legia Warszawa zwycięży? A może tym razem Lech Poznań? Ponadto nowa formuła rozgrywek przed nami. Wszyscy ciekawią się tym, czy wszystko pójdzie zgodnie z planem, a i czy też będzie ona interesująca dla fanów. Na pewno będzie to coś nowego co przyniesie dłuższy sezon i znacznie większą liczbę spotkań.

W nowym sezonie ponownie wśród faworytów będą dwie ekipy. Legia oraz Lech. Wzmocnienia w obu zespołach trwają w najlepsze. Niemałe pieniądze poszły w inwestycje i na pewno obie ekipy będą znacznie mocniejsze niż w poprzednim sezonie. Ponadto Wisła Kraków może być czarnym koniem rozgrywek. Franciszek Smuda przejął zespół i tym samym fani Białej Gwiazdy ponownie liczą na cuda, które wykonywał lata temu z krakowskim zespołem. Niemniej będzie na pewno bardzo ciężko.

Kolejne zespoły, które skończyły na czołowych miejscach również mogą namieszać. Śląsk Wrocław mimo, iż stracił kilku solidnych kopaczy to i też się wzmocnił - nie próżnują. Mało kto wierzy jednak by mogli włączyć się do walki o tytuł, ale i czy tak nie było dwa sezony temu? Natomiast Piast Gliwice oraz Górnik Zabrze to zespoły po których będzie można wysnuć wnioski po kilku pierwszych kolejkach. Oba zespoły są chaotyczne i mogą ponownie namieszać, a i tak samo walczyć nawet o utrzymanie.

Nowy sezon rusza, a i z tej okazji my przygotowaliśmy dla Was kolejną edycję Ligi Typerów Unibet. Sezon drugi rozpoczyna się wraz z początkiem rozgrywek. Pula nagród wynosi ponad 12 000PLN! Co kolejkę do zgarnięcia spora kwota, a i w ostatecznym podsumowaniu jeszcze większe sumy. Do Ligi Typerów można dołączyć w każdej chwili. Wymogi udziału są naprawdę banalne - wystarczy minimalna stawka 5PLN i przy tym trafić minimum dwa spotkania. Udział jest zatem bardzo prosty.

Początek Ekstraklasy będzie zatem nie tylko emocjonujący względem piłkarskim, ale i rywalizacyjnym. Oferta jest długotrminowa i jak wspomnieliśmy można dołączyć do konkursu w każdej chwili. Zachęcamy!

Weź udział w drugim sezonie Ligi Typerów Unibet!

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!