Puchar Polski: Flota vs. Śląsk Wrocław


Rewanżowy mecz Pucharu Polski przed nami. Flota Świnoujście podejmie u siebie Śląsk Wrocław. Pierwszy mecz szczęśliwie na korzyść Śląska 3:2. Niemniej we Wrocławiu było to bardzo szczęśliwe spotkanie. Dzisiaj zatem wszystko się może zdarzyć. Flota dzisiaj ma racjonalne argumenty by powalczyć, czy też odpadną z kretesem?

Flota Świnoujście w pierwszej części sezonu w I-ej lidze radziła sobie niewiarygodnie dobrze. Przewodzili z ogromną przewagą, ponadto w pucharze Polski awansowali daleko. Runda wiosenna jednak przyniosła fatalną w skutkach formę. Przegrali dwa ligowe mecze i stracili przewagę w lidze, a i nawet Cracovia ich wyprzedziła. Pechowo przegrali też ze Śląskiem 2:3 w pierwszym meczu. Coś pękło w ekipie Floty. Będą potrafili się pozbierać przed dzisiejszym meczem?

Kadra gospodarzy jest mocno okrojona. Brakować będzie trzech podstawowych zawodników, którzy pauzują za kartki. Są nimi: OlszatUdarevic oraz Jasiński. To bardzo poważne straty, które mogą przynieść kolejną z rzędu porażkę.

Mistrzowie Polski, Śląsk Wrocław również nie gra zbyt przekonująco. Mimo to w Ekstraklasie zajmują czwarte miejsce i będą walczyć o puchary. Niemniej ich dyspozycja jest dość nieprzewidywalna. Pierwszy mecz z Florą był wręcz niewypałem. Potem trzy ligowe remisy z rzędu, z czego w żadnym ze spotkań nie pokazali się z dobrej strony. Ponadto w meczu z Podbeskidziem marnowali stuprocentowe sytuacje. Zespół jest również w słabszej kondycji. Stanislav Levy jednak liczy na dobry pucharowy występ i zapewnienie sobie awansu do europejskich pucharów dzięki temu trofeum.

Ekipa gości również wystąpi w okrojonym składzie. Zespół także wykartkowany. Nie zagrają bowiem Kaźmierczak, który zdobył ostatnio fenomenalną bramkę, a także Gikiewicz. Niemniej zespół wciąż jest silny. 

Śląsk Wrocław jest jednak dużo silniejszym zespołem. Flota nie gra teraz dobrze i mogą to spotkanie spokojnie przegrać. Śląsk co jak co, ale mimo to powinni sobie poradzić z rozbitą mentalnie ekipą ze Świnoujścia. Wygrana gości to nasz zakład na ten pojedynek.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Śląsk Wrocław (DNB), 1.68 Unibet