Puchar Polski: Legia Warszawa vs. Śląsk Wrocław


Przed nami rewanżowe spotkanie Pucharu Polski. To wielki finał, więc sporo emocji. Wydaje się jednak, że pierwszy mecz wiele rozstrzygnął. Legia Warszawa wygrała na stadionie Miejsckim ze Śląskiem Wrocław 2:0. Zatem Wojskowi są bardzo blisko wymarzonego sukcesu.

Legia Warszawa już wszystkim udowodniła, że jest w genialnej formie w tym sezonie. Zimowe transfery, jak i te przedsezonowe opłaciły się. Są liderami w Ekstraklasie, a ponadto są też o krok od zwycięstwa w pcuharze Polski. Niemniej o tytuł w lidze jeszcze będą musieli powalczyć, bowiem Lech Poznań czai się za plecami. Forma Legionistów jest jednak bardzo stabilna. Na pięć spotkań tylko jeden pojedynek zremisowali - przeciwko Piastowi, który pokazuje się z dobrej strony na finiszu. Zatem gospodarze dzisiaj powinni ponownie być w solidnej formie.

Kadrę mają niesamowicie solidną jak na polskie warunki. Świetnie spisuje się Saganowski, a także Dvalishvili. Są genialnymi napastnikami, którzy strzelają wręcz jak na zamówienie. Ponadto Bereszyński czy też Jędrzejczyk. To naprawdę poważne nazwiska i Śląskowi będzie niezwykle ciężko.

Wrocławianie grają bardzo chaotyczny sezon. Spełnili jednak swój podstawowy cel - występ w europejskich pucharach. Zapewnili go sobie dzięki grze w finale pucharu Polski. Niemniej w Ekstraklasie również zajmują trzecie miejsce, które by to im gwarantowało, jednak tutaj nie ma pewności, że je utrzymają. Forma Śląska w ostatnim czasie jest bardzo niestabilna. Poza porażką z Legią, zostali też zmiażdżeni w konfrontacji przeciwko Zagłębiu Lubin. W ostatniej rundzie poradzili sobie jednak z Pogonią Szczecin. Niemniej nie był to rywal, który należy do czołówki, a wręcz przeciwnie. Ta wygrana zatem nie jest mobilizująca.

Legioniści w tym sezonie remisują względem zwycięstw ze Śląskiem. W rundzie jesiennej Śląsk wygrał 1:0 na własnej murawie, aczkolwiek przegrali ostatnio. Dzisiaj powinien być mimo wszystko równy mecz. Śląsk nie odpuści, ale szans jednak mieć nie powinni zbyt dużych. Wygrana Legii Warszawa to nasza propozycja.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Legia wygra, 1.75 Unibet