Puchar Polski: Wisła Kraków vs. Śląsk Wrocław!


Drugi półfinałowy rewanż w pucharze Polski przed nami. Wczoraj Legia nie bez problemu awansowała do finału. Dzisiaj natomiast Wisła Kraków podejmie na własnej murawie Śląsk Wrocław. W pierwszym meczu Śląsk pokonał Białą Gwiazdę 2:1. Dzisiaj zatem walka będzie niesamowita w Krakowie. Kto awansuje do finału i zapewni sobie europejskie puchary?

Wisła Kraków jest w dołku, ale chcą pokazać, że to wciąż waleczny zespół. Chcą wejść do wielkiego finału pucharu Polski i go zdobyć, dostając przy tym szansę gry w Lidze Europejskiej. Biała Gwiazda zagrała w pierwszym meczu beznadziejną pierwszą połowę, która ostatecznie odbiła się na ostatecznym wyniku meczu. Dzisiaj już muszą wyjść w skupieniu na mecz przed własną publicznością by odrobić stratę. Niemniej łatwo nie będzie, chaotyczność drużyny z Małopolski jest ogromna. Potrzebują przebudowy i to już zapowiedział prezes Cupiał. Dzisiaj na pewno się nie poddadzą, w końcu zagrają pełnym składem i powalczą o pierwsze trofeum od kilku sezonów.

Śląsk Wrocław gra chimerycznie, ale ostatecznie nieźle, ponieważ zdobywają ligowe punkty. Ponadto mogą też wywalczyć puchar Polski. W Ekstraklasie radzą sobie nieźle, zajmują trzecie miejsce i być może sama tabela da drużynie awans do europejskich pucharów. Niemniej trener Levy woli dmuchać na zimne i dzisiaj będą się starać o końcowy sukces i ostateczny awans do finału. W ostatnim ligowym meczu zagrali bardzo dobrze i dzisiaj jeśli uda się mistrzom Polski zagrać podobnie to Wisła nie będzie miała większych szans.

Kadrowo goście wyglądają również bardzo solidnie. Wystąpią liderzy zespołu, tacy jak Sebastian Mila czy Waldemar Sobota. Jedyną absencją na której warto skupić uwagę będzie zawieszony za nadmiar kartek, Socha. Niemniej ławka jest wbrew pozorom szeroka i nie powinno to sprawić kłopotu trenerowi Wrocławian.

Wisła Kraków i Śląsk grają ze sobą bardzo równe mecze i to nieco komplikuje podczas typowania 1x2. Niemniej dzisiaj powinniśmy być ponownie świadkami otwartego meczu. Obu zespołom bardzo zależy na awansie i bramki powinny tutaj paść. Typujemy powyżej 2.5 gola w starciu w Krakowie.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 2.05 Unibet