Eredivisie: ADO Den Haag vs. Heracles Almelo


Rusza 22. kolejka Eredivisie. Tym razem wyjątkowo, ponieważ będzie ona rozegrana w środku tygodnia. Jednym ze spotkań, jakie zostaną rozegrane będzie konfrontacja ADO Den Haag z ekipą Heraclesu Almelo. Obie drużyny grają na podobnym poziomie, stąd też powinniśmy być świadkami ciekawego boju.

ADO Den Haag (@ 2.15) to jedna z drużyn, które zawiodły w obecnym sezonie całkowicie. Są na ostatnim miejscu w Eredivisie i ich priorytetowym celem stała się obrona w holenderskiej elicie. Niemniej jeśli ostatecznie poszczęściłoby się Bocianom, to nawet mogą zagrać w europejskich pucharach. Wszystko przez bardzo małe różnice punktowe między miejscami od szóstego do ostatniego (zaledwie dziesięć oczek).

Drużyna z Hagi to typowy domowy zespół. Po przerwie odnotowali tylko jeden triumf, właśnie u siebie przeciwko Feyenoordowi. Zatem i dzisiaj będą walczyć o komplet. Gospodarze dzisiaj zagrają bez dwóch swoich kopaczy, niemniej tylko jeden z nich jest istotniejszym ogniwem. Mianowicie nie zagra Gehrt (15/5 pomocnik). Mimo wszystko, kadra jest wystarczająca by rywalizować z Heraclesem.

Heracles Almelo (@ 3.15) to natomiast zespół, który jest na jedenastym miejscu i mają jedynie pięć punktów przewagi nad ostatnim zespołem. Ponadto goście również nie zachwycają formą. Przegrali w ostatnim czasie z Twente oraz NAC Bredą. Udało się jedynie zwyciężyć z Waalwijkiem. Goście dzisiaj zagrają bez: Streutker (7/1 obrona)Quansah (17/0 pomoc) oraz Vujicevic (2/0 pomoc). Zatem są osłabieni.

Pięć ostatnich konfrontacji pomiędzy tymi zespołami zakończyło się trzema wygranymi ze strony Bocianów, remisem, a i w obecnym sezonie jednym sukcesem Heraclesu. Dzisiaj jednak gospodarze mając nóż na gardle powinni wygrać. Zagramy jednak bezpiecznie w stronę Bocianów.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: ADO (DNB) @ 1.58 Unibet