Eredivisie: Ajax Amsterdam vs. NEC Nijmegen


Arcyciekawy pojedynek dzisiaj w Eredivisie. Będzie to bowiem mecz o wyjście na pierwsze miejsce dla Ajaxu Amsterdam. Jeśli wygrają będą samotnym liderem, bowiem PSV straciło kolejne punkty dzisiaj. NEC Nijmegen to jednak zespół, który potrafi napsuć krwi. Spodziewamy się zatem niesamowicie ciekawej walki.

Ekipa Joden gra niezły sezon, choć zdarzały się absurdalne wpadki. Na szczęście i rywale takie zaliczały i wciąż zaliczają. Dzisiejszy remis PSV z Górnikami może przynieść Ajaxowi prowadzenie z przewagą trzech oczek, a to już sporo wbrew pozorom. W końcu kolejek jest coraz mniej. Forma Ajaxu też się w ostatnim czasie ustabilizowała. Wygrali trzy kolejne mecze z rzędu. Pokonali w tym AZ Alkmaar, które zawsze jest niewygodnym rywalem. Najważniejsze jest jednak to, iż łapią punkty. W dzisiejszej konfrontacji zespół De Boera będzie w niemal pełnej kadrze, a to jest bardzo istotne. I ponownie może zaważyć na ich korzystnym wyniku.

NEC Nijmegen gra bardz dobry, równy sezon. Jak na przeciętny skład wciąż mogą walczyć o puchary, a to byłby sukces dla gości. Zajmują bowiem dziewiąte miejsce i wystarczy im remis by wejść do strefy TOP 8. Ostatnia forma jednak pozostawia wiele do życzenia. Przegrali trzy mecze z rzędu. Rywale przeciętni, zatem to na pewno zepsuło nastroje w zespole gości. Ponadto dzisiaj kolejny ciężki przeciwnik, z którym łatwo im nie będzie,

Kadrowo NEC stoi dzisiaj nieźle. Zabraknie jednak dwóch kopaczy. Są nimi: Sno (7/2 pomoc) oraz Boymans (7/3 napad). Niemniej pozostali istotni zawodnicy w kadrze i na pewno będą walczyć dzisiaj o ważne punkty.

Historia spotkań obu ekip jest zdecydowanie na korzyść Joden. W tym sezonie choćby na terenie w Nijmegen, Ajax zmiażdżył przeciwnika aż 6:1! Dzisiaj może ponownie dojść do ogromnego wyniku. Ajax jest zmotywowany, mają świetną paczkę i spodziewamy się łatwej wygranej - motywacja po stronie gospodarzy ogromna! Handicap europejski w stronę Ajaxu to nasz zakład na ten mecz.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Ajax (-1 EH), 1.50 Unibet