Eredivisie: GA Eagles vs. Ajax


Jednostronnie zapowiadająca się batalia w Eredivisie przed nami. Go Ahead Eagles podejmie na własnej murawie Ajax Amsterdam. Goście oczywiście są zdecydowanymi faworytami tego meczu. Niemniej nie mogą odpuścić swoim rywalom choćby na chwilę, gdyż może się to zemścić.

Go Ahead Eagles (@ 8.20) jako beniaminek ma jeden cel - obronienie się przed spadkiem na zaplecze Eredivisie. Jak na razie idzie im to dobrze. Zajmują 12. miejsce w tabeli. Forma jednak nie dopisuje w nowym roku. Dostali srogie manto w towarzyskim meczu z Almere, a w poprzednim tygodniu ulegli z innym beniaminkiem - Cambuurem. Zespół ma jednak kłopoty kadrowe: Godee (16/0 napad)Falkenburg (17/7 pomoc) nie zagrają, a to spore osłabienie i może to być kluczowa wieść dla całego meczu.

Ajax Amsterdam (@ 1.34) to zdecydowany faworyt tego meczu i zarazem pretendent do tytułu. Łatwo jednak nie będzie do samego końca. Wciąż świetnie gra Vitesse, czy Twente. PSV również powoli wraca na właściwe tory. Niemniej to wciąż Ajax jest znakomity. Wygrywają wszystkie ważne mecze w ostatnim czasie. Czy to ligowy z Eindhoven, czy puchaowy z Feyenoordem.

Kadra drużyny z Amsterdam Areny jest bardzo mocna. Duńczycy, Fischer w napadzie i Boilesen w obronie spisują się naprawdę solidnie. Ponadto sporo strzela Sigbthorsson, który i dzisiaj powinien wpisać się na listę strzelców (@ 2.06). Jedyną absencją podczas dzisiejszej batalii będzie Siem de Jong. Niemniej bez niego Ajax radzi sobie równie dobrze dzięki szerokiej kadrze.

W ostatnich latach obie drużyny zagrały ze sobą dwukrotnie. I dwukrotnie wygrywał zespół Ajaxu po... 6:0. Raz w pucharze Holandii w 2010 roku i drugi raz w tym sezonie na Arenie w stolicy Holandii. I dzisiaj spodziewamy się sporej liczby bramek. Tym samym idziemy w over 2.5 gola.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola @ 1.45 Unibet