Eredivisie: PSV Eindhoven vs. Utrecht


Rywalizacja o mistrzowsto w Eredivisie trwa w najlepsze. Szanse na tytuł mają aż cztery drużyny! Jedną z nich jest, aktualnie przewodzące tabeli, PSV Eindhoven. PSV podejmie dzisiaj na własnej murawie FC Utrecht. Gospodarze są zdecydowanymi faworytami i jeśli mają zamiar wywalczyć tytuł to muszą takie pojedynki wygrywać.

Gospodarze z Eindhoven chcą zakończyć sezon na pierwszym miejscu. Stać ich na to, ale muszą wygrywać ze słabszymi rywalami - wpadka z Zwolle wiele mogła ich kosztować. Na szczęście wciąż prowadzą, a forma poszła do góry. Pokonali Heracles 5:1 oraz ADO Den Haag aż 7:0! W ostatniej kolejce zremisowali ze świetnie prosperującym Vitesse (2:2). Forma zatem się ustabilizowała i potrzebne są tylko kolejne zwycięstwa.

PSV Eindhoven ponownie zagra bez Pietersa, który znów leczy kontuzję. Kolejnym brakiem jest absencja napastnika Narsingha, niemniej na tej pozycji gospodarze mają kim robić roszady. Jest LensMatavz i kilku innych, więc nie są to poważne braki.

Utrecht gra przyzwoity sezon. Zajmują szóste miejsce i wydaje się, że to jeszcze nie wszystko na co ich stać. W nowym roku goście grają bardzo dobrze, ostatnie cztery mecze to trzy wygrane i porażka. Polegli w ostatnim meczu 0:3 z NECiem co było sporą niespodzianką. Wcześniej wygrywali z Groningenem, WIllemem, a nawet z Twente. Dzisiaj czeka ich kolejny wielki, ważny mecz, ale nie będzie łatwo, gdyż po tej sromotnej porażce z Nijmegen morale zostały zachwiane.

Goście dzisiaj z jedną absencją. Nie zagra ważny pomocnik - Sarota. Jego brak może być istotny w drugiej linii. 

Spotkanie z pierwszej części sezonu pomiędzy tymi drużynami zakończyło się nieoczekiwanym zwycięstwem Utrechtu (1:0). Dzisiaj powinno dojść do zdecydowanego rewanżu. Naszym zdaniem PSV wygra ten mecz bez większego wysiłku. Handicap w stronę gospodarzy to nasz typ.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: PSV (-1EH), 1.56 Unibet