Eredivisie: PSV Eindhoven vs. Zwolle


Fani holenderskiej piłki czekali na powrót Eredivisie. Dzisiejszy dzień będzie dość jednostronnym pojedynkiem. Lider, PSV Eindhoven podejmie przeciętniaka ligowego, Zwolle. Spodziewamy się ciekawego meczu, choć dość przewidywalnego. Wygrana gospodarzy jest dość oczywista, choć nie mogą zlekceważyć przeciwnika. Czy Zwolle będzie w stanie nawiązać jakąkolwiek walkę?

Liderzy Eredivisie, PSV gra bardzo dobry sezon. Są w fantastycznej dyspozycji, choć muszą uważać na konkurencję ze strony Enschede, Amsterdamu, Rotterdamu czy Arnhemu. Ukazują jednak najbardziej równy futbol. Przed świąteczn-zimową przerwą grali genialnie. Jedyną wpadką był remis z NECiem. Poza tym ogrywali, a wręcz miażdżyli takie zespoły jak Twente 3:0, NAC 6:1 oraz w pucharze Holandii rozbili 4:0, amatorów z Rijnsburgse Boys. W tym roku rozegrali jeden dobry mecz z Muang Thongiem, wygrany 2:0. Widać, że potencjał wciąż egzystuje w zespole.

Kadra gospodarzy wygląda bardzo atrakcyjnie. Do kadry wraca Pieters i dzisiaj ujrzymy go w podstawowym składzie to dość istotny powrót. Advocaat zapowiedział też, że w obronie wystąpi rezerwowy Zanka, który ma zastąpić Derijcka, z którego nie jest zadowolony. Obó w Tajlandii ukazał, iż zespół jest silny i może to zaowocować kolejnymi wysokimi zwycięstwami.

Zwolle to ekipa, która zazwyczaj jak pojawia się w Eredivisie to po sezonie spada. Tym razem mają szansę się utrzymać. Są dopiero na czternastej pozycji, lecz ich przewaga nad pozostałymi ekipami jest nikła. Dzisiaj nie zwiększą szans na utrzymanie. Forma drużyny jest jednak całkiem dobra. Przegrali jedynie z Twente przed przerwą, a podołali w pucharze, eliminując GA Eagles. Zremisowali również z Heraclesem. Towarzyskie spotkania ukazały, iż zespół ma moc w napadzie. Dwa gole strzelone Werderowi i remis mówią co nieco. Dzisiaj mogą coś ustrzelić.

Przyjezdni wypożyczyli do drużyny Stevanovicia z Werderu. Jest to pomocnik, który aspiruje na dobrego piłkarza. Potrzebuje jedynie ogrania. Dzisiaj powinien zadebiutować w zespole Zwolle.

PSV od zawsze radzi sobie świetnie z zespołem PEC. Wygrywają większość spotkań na luzie. Ostatni mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla PSV. Był to ciężki mecz, ze względu na zlekceważenie rywala. Dzisiejszego wieczora nie powinno do tego dojść. Naszym zdaniem poza wygraną gospodarzy warto zainwestować w tym na bramki - powyżej 3.5 gola.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Powyżej 3.5 gola, 1.78 Unibet