Eredivisie: Roda Kerkrade vs. Ajax Amsterdam


     Dość jednostronnie zapowiada się południowy pojedynek w Eredivisie. Zespół Rody Kerkrade podejmie na Parkstad Limburg Stadion wielki Ajax Amsterdam. Goście są sporym faworytem, ale jednak może dojść do niespodzianki. Joden to zespół, który potrafi przegrywać w kilku spotkaniach pokolei. Czy i tym razem doznają porażki?

     Roda Kerkrade  to zespół, który gra słąbiutko i będę zapewne bronić się przed spadkiem. Zajmują w tej chwili szesnaste miejsce i są blisko ostatniej pozycji. Ich ostatnia forma to 2 porażki i 3 remisy. Są w krtytycznej dyspozycji. Przegrali z Feyenoordem (2:5) i Hercalesem w ostatniej kolejce (1:5). Grają naprawdę dramat, nie ma w ogóle komunikacji w drużynie. Remisy natomiast osiągnęli z NECiem, ADO, a także z Twente. Zespół ma przebłyski, ale forma zaczęła się jeszcze bardziej psuć w ostatnim czasie. W ekipie Górników nie gra Kurto to nasz rodak, który jest podstawowym golkiperem drużyny - zawieszony. Poza nim nie zagra też Tamata (9/0 defensor). Jak widać w linii obrony może być problem, a Ajax to na pewno wykorzysta.

     Ajax Amsterdam to zespół, który gra w kratkę. Raz mają świetny mecz, a nagle przegrywają dość niespodziewanie. Zajmują czwarte miejsce w tabeli i koniecznie przydałoby się zwycięstwo. Forma Joden to 2 zwycięstwa, 2 porażki i 1 remis. Porażki ponieśli z Vitesse po niespodziewanym meczu na Amsterdam Arenie. W ostatniej kolejce przegrali z Dortmundem 4:1 i nie mięli nic do powiedzenia. Zremisowali z Manchesterem City, a także wygrali z Venlo i Zwolle. W tych dwóch spotkaniach gdyby mięli stracić punkty byłby problem i to ogromny. Na szczęście wygrali. Goście to zespół z ogromnym potencjałem i powinni wykorzystać fatalną dyspozycję gospodarzy. Mają jednak braki kadrowe: Sightorsson (1/1 atak)Babel (8/2 atak)Klaassen (2/0 pomoc) oraz Boilesen (0/0). Jednak jedynie w napadzie będzie to widoczne.

     H2H na korzyść Ajaxu Amsterdam oczywiście. Ostatnie dwa mecze wygrali na tym stadionie (4:1 i 4:2). Tutaj są ogromnymi faworytam i niespodziewam się innego wyniku niż zwycięstwo Joden. Każdy inny rezultat będzie gigantyczną niespodzianką! Kurs na zwycięstwo przyjezdnych jest nawet sympatyczny, muszą wygrać.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Ajax wygra, 1.40 Unibet