Eredivisie: Roda Kerkrade vs. Sparta Rotterdam


Również w Holandii sporo emocji przed nami. Trwa walka o utrzymanie/awans w/do Eredivisie. Drużyna Rody Kerkrade mierzy się ze Spartą Rotterdam. Dwa ciekawe zespoły. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 0:0. Dzisiaj zatem wszystko się rozstrzygnie.

Roda Kerkrade niestety została zmuszona do gry w barażach o utrzymanie w lidze. Niemniej Górnicy radzą sobie w nich nieźle. W pierwszej fazie ostatecznie bez większych problemów wyeliminowali Farmerów - (1:1 i 6:1). Tutaj w pierwszym spotkaniu zremisowali 0:0. Dzisiaj zatem ponownie będą musieli zagrać solidnie u siebie. Bramka stracona na początku meczu ze Spartą może być kłopotliwa. Stąd też od pierwszego gwizdka Roda musi wyjść niezwykle skoncentrowana.

Górnicy nie mają poważnych osłabień w kadrze. Ponadto dysponują świetnym napadem - oczywiście w tej fazie rozgrywek. W poprzedniej rundzie hat-tricka strzelił Malki, który dzisiaj ponownie będzie chciał wpisać się na listę strzelców. Głodny gry jest również Donald.

Sparta Rotterdam to zespół niezwykle chaotyczny. Często wracają do Eredivisie by po sezonie spaść poziom niżej. Tym razem ponownie stoją przed szansą powrotu. Niemniej rywal bardzo ciężki do pokonania. W poprzedniej rundzie nie bez kłopotu wyeliminowali Helmond. Udało im się to jedynie dzięki strzelonej bramce na wyjeździe - 1:1 oraz 0:0. Nie są zatem w optymalnej formie w aktualnej części sezonu. Słaba koncentracja i to jest mankament drużyny. Niemniej mają solidną defensywę, ale dzisiaj zagrają z Rodą, która - jak już wsponięliśmy - ma świetny napad.

Oba zespoły lata temu toczyły wyrównaną walkę. Dzisiaj jednak wiele wskazuje za tym, iż to Roda wygra ten ważny bój. Ponadto spodziewamy się szybkiej bramki, która spowoduje, iż mecz będzie niezwykle otwarty. Typujemy zatem powyżej 2.5 gola w tym meczu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.60 Unibet