Eredivisie: Vitesse Arnhem vs. Utrecht


Kolejka numer dwadzieścia pięć w Eredivisie. Start będzie jednak bardzo ciekawy, zmierzą się dwie ligowe rewelacje. Vitesse Arnhem podejmie na własnej murawie FC Utrecht. Zespół gospodarzy wciąż ma realne szanse na tytuł, jeśli i Utrecht by wygrał w tym meczu to oni również mogą włączyć się do grona zespołów, która będą walczyć. Liga jest bardzo ciasna w tym sezonie.

Vitesse Arnhem sprawiło chyba największą niespodziankę w tym sezonie. Zajmują czwarte miejsce i tracą zaledwie pięć oczek do prowadzącego PSV Eindhoven. Forma gospodarzy jest bardzo równa co jest ich największym atutem. Ostatnie mecze to remis przeciwko przewodzącemu PSV i zwycięstwa przeciwko Groningen czy po spektakularnym meczu z Hercalesem - 5:3, hokejowy wynik. Widać, że zespół z Arnhem ma parcie na sukces i mogą się okazać czarnym koniem rozgrywek. Warto dodać, iż nie mają przez większą część sezonu poważniejszych absencji w kadrze. Będzie to ponownie istotne w starciu z równie nieprzewidywalnym Utrechtem.

FC Utrecht gra również genialnie. Będą walczyć o puchary. Zajmują dwie pozycje niżej niż ich dzisiejszy przeciwnik. Również przekroczyli magiczną liczbę czterdziestu punktów co sprawia, iż również być może powalczą o najwyższe laury, choć to jest mało realne. Forma przyjezdnych jest przeciętna w ostatnim czasie. Przeplatają zwycięstwa z porażkami. Po zwycięstwie nad Twente i to 4:2, ulegli w pojedynkach przeciwko NECowi i PSV. W ostatniej kolejce jednak ponownie się ocknęli. Ograli Rodę w bardzo gładki sposób - 4:0. 

Goście mają jednak szeroką listę absencji na dzisiejsze starcie. Nie wystąpią: Bulthuis (21/3 obrona)Nilsson (3/0 obrona)Sarota (18/0 pomoc)Takagi (7/0 pomoc)Asare (21/2 pomoc). To są ogromne problemy. Szczególnie brak Bulthuisa oraz Asare będzie zdecydowanie widoczny. Mimo wszystko są groźni. W świetnej formie jest Mulenga, który strzelił ostatnio dwie bramki z Rodą. On będzie ważnym ogniwem w dzisiejszym starciu.

Obie drużyny grają zawsze dość efektowne i obfite w bramki mecze i to jest nasz kierunek w tej batalii. Ciężko wytypować zwycięzcę. Będzie to zatem mecz, w którym będzie się wiele działo. Oba zespoły potrzebują wygranej by walczyć o jak najwyższe cele. Otwarty mecz się zapowiada. Powyżej 2.5 gola to nasz zakład na ten mecz.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.65 Unibet