Falcao w Manchesterze United?


Wiele mówi się o najbliższym okienku transferowym. Mnóstwo tych spekulacji związanych jest z zespołem Manchesteru United i z ich linią ataku. Czerwone Diabły są zainteresowane kilkoma świetnymi snajperami z Europy. Czy są jednak szanse na przyjście któregokolwiek z nich?

Sir Alex Ferguson to znakomity szkoleniowiec, który ma nosa do genialnych transferów. Przykładem jest choćby Van Persie, który swoją genialną dyspozycją przyczynił się do zdobycia 20. tytułu mistrzowskiego przez Manchester United. Szkot zatem potrafi znaleźć wspaniałego zawodnika, który pomoże w zdobyciu kolejnych pucharów. Aktualnie mówi się o ewentualnym przyjściu któregoś z dwóch snajperów. Radamel FalcaoRobert Lewandowski są łączeni z Czerownymi Diabłami.

Ten drugi po dłucgich spekulacjach o jego odejściu z Borussii Dortmund ostatecznie zakończono na tym, iż ma trafić do Bayernu Monachium. W ostatni weekend, Sir Alex Ferguson wypowiedział się jednak na ten temat po raz kolejny. Według mediów oznaczać to miało, iż Diabły są mocno zainteresowane pozyskaniem Roberta. Szkot jednak zaznaczył, iż to Pep Guardiola jest bliżej pozyskania polskiego napastnika. I jest to bliższe prawdy, ponieważ wydaje się, że Polak mimo wszystko nie nadaje się na angielski styl i tym bardziej nie trafi do Diabłów. Naszym zdaniem prędzej trafi do nowych mistrzów Niemiec.

Ciekawiej natomiast wygląda sytuacja z Radamelem Falcao. Zespół Manchesteru United ma bardzo dobre stosunki z Atletico Madryt. Już wcześniej bowiem dokonywali transakcji. Bramkarz David De Gea trafił własnie z Atletico na Old Trafford. Wtedy też Diabły zapłaciły już wstępną kwotę przed oknem transferowym. Tym razem podobno również doszło do podobnej transakcji i to właśnie nowi mistrzowie Anglii są bliżej transferu świetnego Kolumbijczyka.

Kwestią najważniejszą jest jednak to czy odejdzie, któraś z gwiazd Manchesteru. Plotkowano o odejściu Rooneya do PSG. Niemniej nie wydaje się by Anglik miał tam trafić, szczególnie, że szykowana jest nowa umowa dla niego ze strony dotychczasowego klubu. Naszym zdaniem to Hernandez jest bliżej opuszczenia Anglii. W jego miejsce mógłby wskoczyć Falcao. Niemniej w zespole Diabłów pełniłby rolę rezerwowego, choć być może szkocki szkoleniowiec ma nowy plan na przyszły sezon? Naszym zdaniem jest to jednak wszystko mało realne i sądzimy, że Kolumbijczyk nie dołączy do zespołu z Old Trafford.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Falcao na Old Trafford? Nie, 1.33 Unibet