Fernando Torres - co z jego przyszłością?


Pisaliśmy już o kilku zawodnikach, którzy w okienku transferowym mogą sprawić furorę. Kolejnym z nich jest Fernando Torres. Hiszpański snajper nie radzi sobie w drużynie The Blues. Stąd też media spekulują, iż może wrócić do swojego rodzimego kraju. W każdym bądź razie ma zmienić klub. Czy dojdzie do tego transferu?

Fernando Torres długo aklimatyzował się w ekipie Chelsea. Długo trwało zanim zdobył swoją pierwszą bramkę. Jest tłem samego siebie z Liverpoolu czy Atletico Madryt. Niestety nie zgrał się odpowiednio w drużynie i jego pozycja na pewno jest zagrożona. ponadto odkąd w zespole jest Demba Ba to jego sytuacja również nieco się pogroszyła. Teraz hiszpański napastnik musi czekać na decyzję.

Do drużyny Chelsea, dołączył Jose Mourinho i to on zadecyduje czy Torres pozostanie w drużynie. Celem The Special One jest na pewno zmiana układu drużyny. Nie szło im ostatnio najlepiej, choć wywalczyli Ligę Europejską, która nie stała na wysokim poziomie. Portugalczyk jednak już szuka wzmocnień. Na dniach najprawdopodobniej dołączy do ekipy Edinson Cavani, który jest gwiazdą Napoli, a i w reprezentacji Urugwaju jest zdecydowanie wyróżniającą się postacią. Stąd też jest to kolejny argument, iż Fernando Torres może być już niepotrzebny w ekipie z Londynu.

Media spekulują, iż może dojść do wymiany na zasadzie transferu między Chelsea i Napoli. Nam jednak wydaje się, iż do tego nie dojdzie. Prędzej Torres zostanie w Chelsea, ale naszym zdaniem będzie szukał innego kierunku. Wróci do domu. Na pewno mile widziany byłby w zespole Atletico Madryt, w którym brylował. Ekipa przecież zakwalifikowała się do Ligi Mistrzów, a i będzie miała środki na transfer za to, iż sprzedali Falcao. Naszym zdaniem to może być ciekawy ruch. Ponadto wyczytaliśmy, iż FC Barcelona jest zainteresowana Torresem. Tutaj jednak nie ma co szukać sensacji. Duma Katalonii ma aktualnie niebywale silny napad.

Naszym zdaniem tylko jeden kierunek może obrać Fernando Torres - Hiszpania. Ponadto powinien to być Madryt i klub Atletico. Zespół ma ambicje i potencjał. Ponadto był tutaj kochany, uwielbiany. Teraz gdyby wrócił na stare śmieci na pewno by się odrodził. Szczególnie, widać to podczas gry w reprezentacji, gdzie się odnajduje. Sugerujemy zatem, iż wróci do swojego rodzimego klubu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Torres w Atletico, 12.00 Unibet