Gdzie zagra Gareth Bale?


Tegoroczne okno transferowe jest i zapowiada się niebywale. Doszło już do kilku ciekawych transferów, NeymarBarcelonie, czy też James Rodriguez Monako. Kolejnym arcyciekawym tematem jest przyszłość Garetha Bale'a. Walijczyk jest rozchwytywany i wciąż nie wiemy w jakich barawach będzie grał w nadchodzącym sezonie.

Zawodnik Tottenhamu Hotspur zagrał genialny sezon. Strzelił mnóstwo bramek, popisał się też wieloma cennymi asystami. Ogółem był zdecydowanym liderem Kogutów. Bale to zawodnik, który jest kompletny. Ma wszelkie cechy świetnego piłkarza. Taki też musi odnosić sukcesy. W Tottenhamie jednak ciężko o takowe. Walka o mistrzostwo kraju toczy się wśród wielu ekip, a i europejskie puchary są bardzo ciężkie do osiągnięcia. Tottenham potrzebuje inwestycji, ale oto również ciężko. Zatem ciekawie wygląda los Walijczyka.

Najpoważniejszym kandydatem na to by pozyskać Garetha Bale'a jest Real Madryt. Media bardzo spekulują na ten temat i twierdzą, iż jest to kwestia dni i otrzymamy oficjalną informację na ten temat. Nie jest to jednak takie proste. Podstawową kwestią jest to czy Bale rozumiałby się z Cristiano Ronaldo, którego przyszłość również nie jest jeszcze znana w stu procentach. Jeśli chodzi o kwestie finansowe to na pewno Królewscy są zdolni zapłacić sporą sumę za niego, a i dać dużą gotówkę za sezon. Ponadto sukcesy są w zasięgu ręki i to może być motywatorem dla Walijczyka.

Innym kandydatem jest Manchester United. Jak widzieliśmy w poprzednim sezonie Bale gra fenomenalnie w Anglii, czuje się tutaj jak ryba w wodzie. Sukcesy także wielce prawdopodobne. Niemniej wciąż nie wiemy czy Moyes jest tak poważnie zainteresowany pozyskaniem tego znakomitego piłkarza. Ponadto kwestią problematyczną jest sprawa finansowa, gdyż nowy trener Manchesteru United ma ogroniczony budżet. Motywem może być jednak to, że jeśli Wayne Rooney faktycznie opuści klub to Szkot będzie musiał poszukać równie solidnego playmaykera i takim na pewno byłby Bale. Dołączenie do Diabłów nie jest jednak tak prostą sprawą.

Naszym zdaniem sprawa transferu Bale'a do innego klubu będzie arcyciekawa. Real Madryt na pewno stać na taki transfer i byłby on podporą dla drużyny, szczególnie, że ich największy przeciwnik, Barcelona solidnie się wzmacnia. Manchester United aktualnie nie powinien być poważnym kandydatem na to by pozyskać Walijczyka, niemniej może się to jednak zmienić. Kwestia pozostania w zespole Tottenhamu również wydaje się być mało realna. Sądzimy, że przeniesie się do Realu, aczkolwiek mozna też brać pod uwagę Manchester United.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Propozycje: Real, 2.20 lub Manchester United, 7.00 Unibet