Gdzie zagra Lewy?


     Bardzo ciekawie zapowiada się okienko tranferowe w lecie przyszłego roku. Wtedy też rozstrzygną się ostateczne spekulacje dotyczące Roberta Lewandowskiego. Polak cieszy się sporym zainteresowaniem i jeśli nie pokusi się o podpisanie nowego kontraktu z Borussią Dortmund to zapewne odejdzie z klubu, by ten mógł na nim zarobbić.

     Najciekawiej wygląda oferta Juventusu Turyn, który według mediów proponuje aż 25 milionów euro. To bardzo kusząca oferta dla mistrzów Niemiec. Lewandowski jednak milczy. Warto dodać, że we Włoszech najprawdopodobniej, Polak by się sprawdził. Pasuje do stylu gry tej ligi. Jest on przecież typowym lisem pola karnego. 

     Innym kandydatem jest Manchester United. Jest to jednak mniej atrakcyjna kwota dla Borussii. Mówi się o 12 milionach funtów. U Diabłów jest jednak sporo wartościowych snajperów jak Rooney, Robin van Persie, Hernandez, czy też Welbeck. Zapowiada się zatem by miał siedzieć na ławie. Poza tym nie wygląda na to, by miał sobie poradzić w Anglii. Agresywny styl gry nie jest mocną stroną naszego orła. 

     Wśród pozostałych kandydatów wymienia się Liverpool oraz Chelsea. Są to ekipy, które poszukują dobrych napastników. Szczególnie The Blues. Jest jednak mało prawdopodobne by akurat tam miał trafić Polak. Nie pasuje do stylu żadnej z ekip. Poza tym również ciężko będzie by przebili ofertę Juventusu.

     Zainteresowanie Polakiem jest spowodowane jego bardzo dobrą formą strzelecką. Poza tym jest wciąż konflikt z prezesem klubu. Nie mogą się dogadać co do gaży w kontrakcie. Lewandowski rząda aż 7 milionów euro za seozn. Jest to jednak zbyt duża kwota i najprawdopodobniej żaden z klubów nie wyłoży aż takiej sumy. Jednak determinacja Juventusu jest ogromna i to oni będą najpoważniejszymi kandydatami do pozyskania Polaka. Pasuje do stylu gry, oferta jest bardzo wysoka, a i gaża będzie większa niż w Borussi, choć na pewno nie tak duża o jakiej Polak marzy. Stąd też warto zainwestować parę groszy na to, że Robert trafi do mistrzów Włoch w kolejnym sezonie.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Lewy w Juve, 3.00 Unibet