IPR: Derry City vs. St. Patrick's


Pojedynek na szczycie w irlandzkiej Premier League. Zespoły, które walczą o najwyższe cele zmierzą się ze sobą. Wciąż walczące o tytuł, choć z coraz mniejszymi szansami Derry City podejmie na własnej murawie St. Patrick's. Goście to jeden ze zdecydowanych potentatów do wygranej ligi. Niemniej tego typu spotkania muszą wygrywać.

Derry City to drużyna, która przez znaczną część sezonu biła się o czołówkę. W ostatnim czasie jednak nie szło im najlepiej. Stracili punkty przez dwie porażki. Pierwsza z nich z Droghedą, która zaskoczyła dzisiejszych, a zarazem ówczesnych gospodarzy. W ostatniej rundzie natomiast, doznali mocnej porażki z Cork (1:4). Ponadto w między czasie męczyli się ze znacznie słabszym zespołem w pucharze Irlandii. Niemniej po dwumeczu, ostatecznie wymęczyli awans.

Morale zespołu nie stoją zatem na najwyższym poziomie. Ponadto wciąż w nienajlepszej kondycji jest Rafter (19/8 napad). Niemniej już w ostatnim meczu był na rezerwie z Cork. Dzisiaj powinien zagrać od pierwszych minut. On wraz z Pattersonem mają moc w napadzie. Zatem dzisiejszy pojedynek powinien pójść w lepszym kierunku.

St. Patrick's to natomiast ekipa, która co roku walczy o najwyższe laury. W aktualnych rozgrywkach zajmują drugie miejsce i tracą jeden punkt do lidera z Dundalku. Aczkolwiek dzisiejsi goście mają jeden mecz mniej, który nadrabiają właśnie w starciu z Derry. St. Patrick's to zespół, który nie narzeka na formę. Co prawda ostatnio zremisowali z Bohemiansem, ale rywale walczą o utrzymanie, a taka sytuacja często motywuje bardziej.

Ostatnie sezony to bardzo wyrównana walka obu klubów. Nie ma jednostronnych pojedynków, a i świadczy o tym wynik z pierwszego meczu w tym sezonie - 1:1. Dzisiejszy bój powinien również przynieść mnóstwo emocji. Spodziewamy się wyrównanego meczu, szczególnie, że gospodarze także mają o co walczyć. Obie drużyny strzelą to nasz typ na ten mecz.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Oba zespoły trafią do siatki, 1.88 Unibet